gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan tahlilinden gebelik anlaşılır mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım adetim 3 gün gecikti acaba kan tahlilinden gebelik anlaşılır mı yada kaç gün geçmeli kan tahlilinden anlaşılması için bilgiler için şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Gebelik için kan testi regl gecikmesinden 4 gün sonra yapıldığında kesin olarak çıkar. :)

kan tahlilinden gebelik anlaşılır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan tahliline göre hamilelik

kan tahliline göre hamilelik

kızlar selamlar, acaba kan tahliline göre hamileliğin kaç haftalık olduğu nasıl anlaşılıyor misal benim değer 3048 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamileyim sizce bunun bir tablosu varsa paylaşırsanız sevinirim.
  2. Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları

Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları

Bu konu; Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir kontrol ya da rahatsızlık sebebiyle yaptırdığımız kan tahlilini şöyle bir elimize alıp baktığımızda bir yığın kısaltma ve değer görürüz. Ancak normal değerlerin yazması sebebiyle hangi değerin düşük hangi değerin yüksek çıktığını anladığımız bu testlerde düşük ya da yüksek...
  3. Kan veya İdrar Tahlili Yaptırmak Orucu Bozar mı?

Kan veya İdrar Tahlili Yaptırmak Orucu Bozar mı?

oruçluyken kan verilirmi oruçlu iken kan vermek orucu bozar mı Sevgili melekler, orucu bozan ya da bozmayan şeyler içinde akla gelen ve ilk sorulan sorulardan biri olan oruçluyken kan, idrar tahlili gibi işlemleri yaptırmanın orucu bozup bozmayacağıdır. İşte bu soruya uzmanlardan verilen cevap.. Kan veya idrar tahlili yaptırmak orucu bozmaz. Boğazdan aşağı su veya ilaç geçmediği...
  4. Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

kan tahlili,kan tahlili neden yapılır,kan tahlili nasıl yorumlanır,kan tahlili sonuçları,kan tahlili nasıl yapılır, Kan tahlil sonuçları, uygun koşullar ve süreçte verilen tahlillerde en doğru şekilde yorumlanır. Bu konuda Tahlil Yaptırmadan Önce Uymanız gereken Altı Altın Kural size yol gösterici olacaktır. Lütfen bu altı kuralı uygulamaya dikkat edin. Temel kan tahlilinde...
  5. Hemogram Kan Tahlilindeki Kısaltmaların Anlamları

Hemogram Kan Tahlilindeki Kısaltmaların Anlamları

tam kan sayımı,hemogram testi,hemogram testi nasıl yapılır, tam kan sayımı nasıl yapılır, tam kan sayımı neden istenir,hemogram testi neden uygulanır,tam kan sayımındaki kısaltmaların anlamları,hemogram testindeki kısaltmalar ne anlama geliyor, Tam Kan Sayımı tahlili , diğer adıyla Hemogram Testi yaptıran bir çok ziyaretçimiz bu tahlili yaptırdıktan sonra sonuç kağıdındaki kısaltmaların...

Sayfayı Paylaş