Kan testi 0 çıktı

S

Sibel5174

Forum Okuru
Kan testi 0 çıktı
Merhaba , şuana kadar başımdan 2 hamilelik geçti bi kızım var 2 yaşında , 2 ay öncesinde kürtaj oldum , hamile olduğumu cok fazla gegirmek , gaz çıkarmak , ve kasık Ağrı'larımdan anlamıştım , simdi aynı durumları yaşıyorum , 15 temmuzda adet gördüm 21 inde bitti , gaz şikayetlerim ve ağız tadımın bozuk oluşu ve kasık Ağrı'ları nedeniyle 7 agustos da kan testi yaptırdım test sonucu 0.00 çıktı . Ama ben hayatım boyunca gegirme nedir bilmeyen birisiyim istesem de gegiremem bu nedenle her hamileliğimi böyle anlamıştım . Sizde kan testi 15 /16 günde hamileliği saptamayabilir mi ? , çok endişeliyim , Ada'm Çeket atsa üzerime hamile kalıyorum ve bugüne kadar hiç yanılmadım , bana yardım olurmusunuz.

Merhaba ,

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Testi erken yapmışsınız. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olur ise testi tekrar yapın..

Merhabalar,

Kan testi ile ilgili oluşturduğunuz anket yanlış olduğu için silinmiştir. Söz konusu hamilelik 15. günde kan değerinden bile olsa kesinlikle tespit edilemez, adet tarihinizi tespit ederek bir kaç gün geçmesi durumunda kan testi yaptırmanız gerekiyor. Bu arada kan testine göre BHCG DEĞERLERİ başlıklı yazımız da, çıkan kan sonucuna göre bebeğinizin ( var ise tabiki ) kaç haftalık olduğunu bu değerlere göre görebilmenize olanak sağlar.

Ya benimde kan testi değerim 1,2 çıktı bu hamilelik yok anlamına geliyor dimi hoşy konuda vermişsiniz değerleri keşke bende anne olabilsem ya 6 yıldır bekliyorum napacam bilmiyorum bu gidişle herif bana kısırsın diye boşayacak yardııııııııııııııııım

Geri