gebe
  1. zümr

zümr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında zümr tarafından paylaşıldı.

kan testi değerim 3969 acaba hamilemiyim

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    tabiki yüzde yüz hamilesin hayırlı olsun

3. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar merhaba,
    2 haftadır inanılmaz belim ağrıyor, bacaklarım romatizmalı yaşlılar gibi, halsizim, çok fazla gazım var ve idrarımda kepek gibi beyaz tortular var. İdrar testi negatif çıktı. adet olmama 8 gün var, henüz çok erken biliyorum ama 7 aydır deniyoruz, aşılama da yaptırdık her 28 günde bir kırmızılar gelmeye devam etti. Ne olur bana bi akıl verin.

kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba hamilemiyim ???

Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  2. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  3. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

gebelik kan testi,gebelik kan testi sonuçları, Acaba gebemisiniz.?Kandan sonuç verdınız fakat gebe olup olmadınızı bilemediniz.yada kaç haftalık gebesiniz merakmı ediyorsunuz işte sonuçlar burada arkadaşlar buyrun göz atın:baby: Son adetden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml) (INCIID) değeri HCG in mIU/ml (Quest) değeri 3.Hafta gebelik 5 - 50 9 - 130 4. hafta 3 - 426 75 -...
  5. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş