kan testi sonucu

fatcayma

Yeni Üye
Üye
kan testi sonucu
arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

ama kanda erken de test yapılsa çıkar deniliyordu.. ben de dayanamadım yaptırdım... diğer hamileliğimde bir gün gecikmiştim ve idrar testi pozitif çıkmıştı. bunda da 5 gün var ya kan da çoktan belli olmuştur diye düşünmüştüm.. :(

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?
bünyeden bünyeye değişmekle beraber.idrar testleri gününde yada adeti bi hafta geçince daha net. kan daha hasas ölçme metodu. en az 5 ve üstü sağlıklı hamilelik demez .5den ufak değerler sağlıksız büyük ihtimalle kimyasal gebelik.siz yine de kan tahlili de günü geçince yaptırın geç döllenme olursa vaktinden önce yaptığınız testte kafanız karışır.

ama kanda erken de test yapılsa çıkar deniliyordu.. ben de dayanamadım yaptırdım... diğer hamileliğimde bir gün gecikmiştim ve idrar testi pozitif çıkmıştı. bunda da 5 gün var ya kan da çoktan belli olmuştur diye düşünmüştüm.. :(

Geç döllenme gibi durumlar söz konusu olduğun da testte çıkmaz. Bu yüzden en az 3 en fazla 1 hafta mensiniz de gecikme olursa testi tekrar yaparsınız..

Geç döllenme gibi durumlar söz konusu olduğun da testte çıkmaz. Bu yüzden en az 3 en fazla 1 hafta mensiniz de gecikme olursa testi tekrar yaparsınız..
testi perşembe yaptırdım ve cuma sabaha doğru hasta oldum:((( ama hasta gibi değilim. ilk gün biraz geldi. ikinci gün leke leke... hala da ayı leke leke şeklinde.... anlamadım gitti.. üstüne görme diye bir şey var ya ona bakıyorum acaba öyle mi diye? kafam karıştı... acaba şimdi bir idrar testi falan yaptırsam çıkar mı varsa? sürekli uyku halindeyim. aşırı yemek yiyorum:( hani bende kendimi hamile gibi hissedince..göğüslerim ağrıyor. ruhsal dengesizlik hat safhada... ayy bilemedim ... ne yapıyım sizce test yapıyım mı tekrar?

Geri