gebe
  1. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

kan testi sonucu

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında fatcayma tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

2. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    haziran değil pardon temmuz. yani adetime4-5 gün var daha..

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , test sonucunuz negatif.. Testi erken yapmışsınız. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Kendimleyim bunu beğendi.
  4. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ama kanda erken de test yapılsa çıkar deniliyordu.. ben de dayanamadım yaptırdım... diğer hamileliğimde bir gün gecikmiştim ve idrar testi pozitif çıkmıştı. bunda da 5 gün var ya kan da çoktan belli olmuştur diye düşünmüştüm.. :(

5. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    bünyeden bünyeye değişmekle beraber.idrar testleri gününde yada adeti bi hafta geçince daha net. kan daha hasas ölçme metodu. en az 5 ve üstü sağlıklı hamilelik demez .5den ufak değerler sağlıksız büyük ihtimalle kimyasal gebelik.siz yine de kan tahlili de günü geçince yaptırın geç döllenme olursa vaktinden önce yaptığınız testte kafanız karışır.

6. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    5 üstü sağlıklı gebelik demek istedim yanliş yazıldı

7. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkürler. bir hafta daha beklemek en iyisi... belki dediğiniz gibi geç döllenme olmuştur.

8. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

bir hafta geçsin adetiniz gelmezse testi öyle yapın

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Geç döllenme gibi durumlar söz konusu olduğun da testte çıkmaz. Bu yüzden en az 3 en fazla 1 hafta mensiniz de gecikme olursa testi tekrar yaparsınız..

10. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    testi perşembe yaptırdım ve cuma sabaha doğru hasta oldum:((( ama hasta gibi değilim. ilk gün biraz geldi. ikinci gün leke leke... hala da ayı leke leke şeklinde.... anlamadım gitti.. üstüne görme diye bir şey var ya ona bakıyorum acaba öyle mi diye? kafam karıştı... acaba şimdi bir idrar testi falan yaptırsam çıkar mı varsa? sürekli uyku halindeyim. aşırı yemek yiyorum:( hani bende kendimi hamile gibi hissedince..göğüslerim ağrıyor. ruhsal dengesizlik hat safhada... ayy bilemedim ... ne yapıyım sizce test yapıyım mı tekrar?

11. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

psikolojik kuzum 3 4 gun daha bekle icin rahat edecekse kan tahlili yap kesin sonuc

12. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    demi... istiyorum ya, onun için öyle geliyor bana... ama lekelere ne diyeceğiz... gerçi benim hep az gelir. şimdi gözüme iyice az geliyordur,, demi ya... biri bana dur desin. hamile değilsin boşa heveslenme diğer ay deneyin desin.... :(

13. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Bak canim anne olmayi istemek hakkin ve insallah o da olacak böyle yaparak sadece kendini üzersin sakinles ve baska seylere odaklan elinin altinda kitap varsa onu oku yada bir dışarı cik gez dolas.

asiye sarı bunu beğendi.
  14. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.145
    Ödül Puanları:
    93
    cnm o zman ben sana dıyım bes sene sonra oldu oda tuple kafana cok takma bı sıkntım yoktu cok sukur ama dusunmekten olmadı dedı hep drum sımdı ıkızlere hamısım sende kalırsın ınss cnm takma kafana hem bu ay dahja sıkı calıss ınan hamısken calısamaıorsun zaten :D:D

asiye sarı ve Kendimleyim bunu beğendi.
  15. fatcayma

fatcayma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    benim bir oğlum var çok şükür.. bu ikinci içindi.. :) bu ay tam yumurtlama döneminin bir kaç gün öncesi ve bir kaç gün sonrası denedik .. kız olması için. ama tutmuyormuş bu hesap demekki.. artık bu ay çalışmalara ara vermeden :)

kan testi sonucu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan testi sonucum??

kan testi sonucum??

4 gün kala test yaptırdım 1 çıktı sonuç yükselme ihtimali var mıdır???????????
  2. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  3. Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :)
  4. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  5. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen

Sayfayı Paylaş