gebe
  1. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

Konu, 'Gebelik' kısmında susqun tarafından paylaşıldı.

<linkz id="linkz6"><nobr>arkadaşlar</nobr></linkz> adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan <linkz id="linkz5">testi</linkz> yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    hayır çıkmaz...
    en garanti zamanlama adet günün geçmesi. umarım dilediğin gibi olur. bu arada belirtilere takılma, çünkü insan ister istemez bütün belirtileri taşıyor gibi oluyor. sonra hüsran olmasın. psikolojik olabiliyor.

inşallah allah isteyen herkese anne-baba olmayı nasip etsin...

susqun bunu beğendi.
kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

idrar testinde hamilelik ne zaman belli olur gebelik ne zaman belli olur hamilelik idrar testinde gebelik İdrarla Ypılan Hamilelik Testi İlişkiden Ne Kadar Sonra Sonuç Verir? Gebe kalmak isteyen her hanımın merak konusudur.Gebeliğim ne zaman belli olur??Aslında en sağlıklısı,en doğrusu adet gününü geçmesini beklemek ama,kendi adıma konuşmak gerekirse o günü bekleyene kadar zaten 9 doğururum...
  2. gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

kızlar relglim 6 gün geçti sabah ilk idrarla kendim test yaptım pozitif çıktı hemen kendimi hastaneye attım kan testi için sonuç beklenen bebiş yok yıkıldımm yardımlarınızı tecrübelerinizi ve bilgilerinize ihtiyacım varr...
  3. Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu?

Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu?

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  4. Gebelikte ikili Tarama Testinde Cinsiyet belli olurmu?

Gebelikte ikili Tarama Testinde Cinsiyet belli olurmu?

ikili test nedir,ikili testte cinsiyet belli olurmu,ikili test ne için yapılır,ikili test sonuçları,ikili test değerleri,ikili test hakkında bilgiler Ense kalınlığı: Gebeliğin 2. ve 3. trimestrinde bebeğin ensesinin arkasında anormal sıvı birikimi nukal kistik higroma veya nukal ödem olarak sınıflandırılır.Kistik higroması olan bebeklerin % 75 inde kromozomal bir anomali görülür ve bu...
  5. İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz gebelik henüz gebeliğin ilk haftalarında yapılan ultrason muayenesinde anlaşılabilir. 5. veya 6. yapılan ultrasonda iki adet gebelik kesesi görülerek ikiz hamilelik olduğu söylenebilir. Ancak şu noktada dikkatli olmak gerekir, bu haftalarda iki gebelik kesesi görülmesine rağmen bir iki hafta içerisinde bu keselerden birisinin büyümeye devam etmediği ve kaybolduğu görülebilir, bu durumda...

Sayfayı Paylaş