gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kan testinden gebelik için aç karınlamı yoksa tok karınlamı gitmek gerekiyor kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar herkese merhaba, yarın sabah erkenden kandan gebelik testi yaptıracağım da sormak istiyorum. Bu kandan gebelik testi için aç karınlamı yoksa tok karınlamı gitmek gerekiyor ? Bilgi verirseniz sevinirim. Saygılar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Aç ya da tok yapılması farketmeyen gebelik kan testi için bilgi almak üzere forumumuzda bulunan Beta Hcg Nedir adlı konumuzu inceleyebilisiniz. :)

Kan testinden gebelik için aç karınlamı yoksa tok karınlamı gitmek gerekiyor kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik için kan testi

gebelik için kan testi

gebelik kan testi fiyatı hamilelik kan testi fiyatı gebelik fiyatları fiyatları 2011 hamilelik 2011 adet günüme 5 gün varken üzerme boşalma olayı gerçekleşti ve adetlerim düzensiz olduğu için yine gecikme yaşadım.ilişkiden 22 gün sonra yaptırdığım kan testi negatif çıktı sizce çok mu erken davranmışım testi tekrar etmem gerekir mi?yoksa hamilelik olsa 22 gün içinde kan testinde çıkar mıydı?
  2. yaşil çay aç mı içilir yoksa tok mu içilir

yaşil çay aç mı içilir yoksa tok mu içilir

yeşil çay aç mı tokmu içilir yaşil çay aç mı içilir yoksa tok mu içilir
  3. Gebelik testleri aç karnına mı yoksa tok karnına mı yapılmalıdır?merak edenler buraya

Gebelik testleri aç karnına mı yoksa tok karnına mı yapılmalıdır?merak edenler buraya

gebelik testi,gebelik testi aç karınlamı yapılmalı, gebelik testi aç tok B-HCG tahlilini artık hemen herkes bilir ama burada biraz daha konuya açıklık getirelim merak ettiklerimizi buradan öğrenelim.. kanda gebelik testi (hamilelik testi) ise yani B-HCG tahlili ise aç veya tok farketmez, her zaman yapılabilir.. fakat doktorun istediği gerekli bazı tahliller ise onları aç karnına vermek...
  4. kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  5. Gebelik Dönemi Boyunca Hangi Testleri Yaptırmanız Gerekiyor ?

Gebelik Dönemi Boyunca Hangi Testleri Yaptırmanız Gerekiyor ?

Hamilelik Döneminde Yapılması Gereken Testler Hangileridir Hamilelikte Yapılması Gereken Testler Sevgili gebe meleklerimiz ya da gebe kalmayı düşünen meleklerimiz ve sayın misafirlermiz, sizleri son derece ilgilendiren bir konuyla ilgili bilgiler vereceğiz bu sayfamızda sizlere. Hem kendi sağlığınız hem de bebeğinizin sağlığı açısından son derece önemli olan Hamilelikte Yapılması Gereken...

Sayfayı Paylaş