gebe
  1. melis Altuntaş

melis Altuntaş Forum Okuru

kan testinden kesin hamilelik belli olur mu hamilemiyim aceba

Konu, 'Kadınlar' kısmında melis Altuntaş tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar 10 aylik bebeğim var adetim 10 gün gecikti ama sık idrara çıkıyorum akintim var bütün belirtiler var ama idrar testi negatif çıktı 2 kez yaptım hamile olabilirmiyim

buse Dizdar bunu beğendi.
  2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    kan testi yaptır cnm belki olabilir..çünkü ben 17 qün qeçtiqinde bile çıkmadı idrarda...qeç döllenmeymiş...kanda çıktı... hayırlısı olsun hakkında :)

kan testinden kesin hamilelik belli olur mu hamilemiyim aceba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

Kızlar sizden hamilelik testi için bilgi istemiştim bana yazmışsınız markayı teşekkür ediyorum. Peki şeyi merak ediyorum. idrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli oluyor bunun bir süresi var mı ?
  2. Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu?

Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu?

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  3. kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  4. Hamilelik ne zaman belli olur

Hamilelik ne zaman belli olur

Hamilelik tam olarak ne zaman belli olur ? Hamilelik sürecinde kadınlarımız ve anne adayları genelde biraz aceleci davranmaktadır. Özellikle regl günlerinizde bir farklılık var ise öncelikle kendinize şunu sormalısınız. Acaba bir üzüntü yaşadım mı reglimi geciktirecek mevsimsel yada duygusal bir değişiklik oldu mu ? Bu soruların tamamına hayır diye cevap veriyorsanız sırada test yaptırmak...
  5. İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

İlişkiden kaç gün sonra hamilelik belli olur? Gebelik testini ne zaman yapmalıyım? gibi detaylı bir şekilde gebe kalmak isteyenlere anne adaylarına çok önemli bilgiler sunacağım bu yazımızda. Hayata neden geliyoruz bir amacı var tabii ki.. Bunun en basit açıklaması bir aile olmak ve tabii neslimizi devam ettirmektir aslında. Evlenmek bir bebek sahibi olmak anne baba olmak hayatı anlamak da...

Sayfayı Paylaş