gebe
  1. nihancanan

nihancanan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kan uyusmazlıgı

Konu, 'Gebelik' kısmında nihancanan tarafından paylaşıldı.

merhabalar arkadaslar kan grubum 0rh- esim arh+ ÜC KÜRTAJIM VAR VE MALESEF İGNE OLMADIM DAHA ÖNCE BİLMİYORDUM KAN GRUBUMU GEBE KALMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM BİLEN VAR MI TESEKKÜRLER

2. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    doktora git canım saglık bu , ihmale gelmez.Allah gönlüne göre versin.

3. yymym

yymym Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım merhaba;
    Bizde de kan uyuşmazlığı var, şu an 17 haftalık hamileyim doktorum ilerleyen zamanlarda iğne vurcağını söyledi. Hamile kalmaman için bir neden değil kan uyuşmazlığı. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın ...

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    annemde ayni sorun vardi doktor igneyi hamileikten önce yapti 2 ay sonra annem hamis kaldi

kan uyusmazlıgı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. askerlik kanunu

askerlik kanunu

Kanun Numarası : 1111 Kabul Tarihi : 21/6/1927 Yayımlandığı R.Gazete Tarih : 12 - 17/7/1927 Sayı : 631 - 635 Yayımlandığı Düstur : Tertip: 3 Cilt: 8 Sayfa: 866...
  2. İdrarda Kan

İdrarda Kan

idrarda pıhtılı kan kahverengi idrar idrarda kahverengi kan pıhtısı idrardan pıhtısı gelmesi Şikayet İdrarınız kırmızımsı, pembe veya kahverengi ya da kırmızı şerit veya pıhtılar içeriyor. Yiyeceklerdeki (örneğin pancar) renk pigmentleri, uyuşturucu kullanımı ve porfirya idrarın kırmızıya dönmesine yol açmış olabilir. Endişelenecek bir durum yoktur. Nedenleri Mesane enfeksiyonu : Ani, acılı,...
  3. Kanun

Kanun

normlar hiyerarşisinde anayasanın altında, tüzüklerin üstünde yer alan, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından “kanun” adı altında konulmuş hukuk kurallarıdır. İdare hukukuna kaynaklık eden pek çok kanun vardır. Bunlardan bir kaçı şunlardır: 6 Ocak 1982 tarih ve 2577 sayılı İdarî Yargılama Usûlü Kanunu, 6 Ocak 1982 tarih ve 2575 sayılı Danıştay Kanunu, 6 Ocak 1982 tarih ve 2576 sayılı Bölge...
  4. Kan gruplarimiz

Kan gruplarimiz

Kan gruplarimiz 0 Rh+//////// Almanya
  5. Kan pıhtılaşması

Kan pıhtılaşması

Merhaba,2kez düşük yaptım sımdı yeniden hamıle oldugumu öğrendim 14 cıktı değer ve ıkı gün sonra bıdaha bakalım dedı bu sefer 27 hemen clexan ığne başlayalm dedı doktor geç kalmışmıyımdır.carsamba bıdaha kan testı yapılıcak endişeleniyrm benım gibi bunu yaşayan varmı :(

Sayfayı Paylaş