gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kanaat notu kâfi mi vedama?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Boşvermişliğin ağırlığı çöküpte göz kapaklarıma görmediğim rüyaların peşinde uykulara gömdüğüm günlerde devamsızlık yaptığım için hayatta bırakır mı beni kader?

Yoksa çilesi doldu şeklinde bir kanaat notu kâfi mi vedama?
    Karnem kırıklarla dolu,bin bir parçaya bölünmüş.

Öğretildiğin gibi aşk kendini acılara hapsetmek değilmiş ey gönül,kandırıldık.

Ne beklediğini bilmeyen bekleyişlerin hüsran dolu vuslatları ve kırılan kalplerin bedelini nasıl ödeyecek bu vicdan?

Ve gördüm ki;
    O mağrur ben..
    Ne aşkta kazanmışım ne de kumarda..
    Ne Mecnun olabilmişim ne de hovarda.

Kanaat notu kâfi mi vedama? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Veda

Veda

Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Veda rüyaları aynen çıkar. Vedalaşırken gözyaşı dökmek ise çok iyidir.Rüyasında biriyle vedalaşan, gerçekten ayrılır. Vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören,...
  2. Vedalar....

Vedalar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:

Sayfayı Paylaş