gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kanada ekonomisi küçüldü

Konu, 'Ekonomi iş dünyası' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

kanada ekonomisi kanada ekonomisi 2010 Kanada ekonomisi, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 3,4 oranında küçüldü.
    Resmi verilere göre, Kanada ekonomisi, üç aylık dönemde yüzde 3,4 oranında küçülürken, Haziran ayında ise geçen yılın Temmuz ayından buyana ilk kez yüzde 0,1 oranında büyüme sağladı.

Kanada ekonomisi, yılın ilk çeyreğinde de yüzde 5,4 oranında küçülmüştü.

Kanada ekonomisi küçüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyümüşte Küçülmüş

Büyümüşte Küçülmüş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Küçüldüm Sevgilim...

Küçüldüm Sevgilim...

Küçüldüm sevgilim…Yalnızlığın kıyısına vurdu yüreğim…Sen gittin şimdi…Tuzaklar pusu kurdular…Benliğim enkazlara sürüklendi,gözyaşlarım yalnızlığın dumanıyla tüttü…Küçüldüm sevgilim adın değmedi ya bir daha kulaklarıma,ezildim,hayıflandım,büzüldüm,çok üzüldüm…!Hüzün yaprakları omzuma değdiler birer birer,incinirken incittim…!Küçüldüm sevgilim…Her sabah sensizliğe uyanıp her gece sensizliğin...
  3. Yozgat Ekonomisi

Yozgat Ekonomisi

yozgat ekonomisi yozgat sanayi kuruluşları yozgattaki fabrikalar ın ekonomik hayatı Bakalım yozgat halkı geçimini nelerden nasıl sağlıyormuş şimdi bunları hep birlikte öğrenelim arkadaşlar TARIM İI'in ekonomisi büyük oranda tarıma dayalıdır. Yer şekilleri tarıma elverişli olan (% 98.8) İI'de, yarı kurak iklim gartlarından dolayı, kuru tarım yaygınla5mış ve ürün çeşitleri azalmıştır. İI'de...
  4. kanama

kanama

arkadaslar oncelikle merhaba Cok merak ediyorum catlicam meraktan yardim edin bana. gecen gun de yazmistim benim yasadigimi yasayanlar ya da bir fikri olanlar var mi. lutfen fikri olanlar yazsin bana 2 defadir iliski sonrasi kanaman oluyor ama akintim kanli geliyor ole adet kanamasi gibi degil yani. sabaha kanama olmuyor yani sadece o anda akintiyla luyor. bu nedir cok merak ediyorum. daha...

Sayfayı Paylaş