gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kanada'ya taşınan Adana'lının günlüğü... :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Kanada'ya taşınan Adana'lının günlüğü... [​IMG] Sevgili Günlük .
    12 Ağustos.
    Kanada'daki yeni evime taşındım. Çok heyecanlıyım. Burası çok güzel. Dağların manzarası muhteşem. Onların karlarla kaplı halini görebilmek için sabrımı zorluyorum.

14 Ekim
    Kanada dunyanın en güzel yeri. Yapraklar kırmızı ve turuncunun tonlarına dönmeye başladı. Bir atla kır gezintisi yaptım ve bir kaç geyik gördüm. Çok
    güzeldiler. Muhtemelen yeryüzündeki en harika hayvanlar. Burası cennet olmalı. Burayı çok seviyorum.

11 Kasım
    Geyik avlama sezonu kısa bir süre sonra başlıyor. Böyle harika hayvanları öldürmeyi nasıl olurda isterler anlamıyorum. Umarım yakında kar yağışı başlar.
    Burayı seviyorum.

2 Aralık
    Dün gece kar yağdı. Heryerin beyaz bir örtü ile kaplanışını seyretmek için gece kalktım. Tıpkı karpostal gibi. ışarı çıktık merdivenlerdeki ve garajın önündeki karları kürekle temizledik. Kartopu oynadik ( Ben kazandım ) Kar temizleme makinesi( Belediye'nin ) gelince, garajın önündeki karları tekrar temizlemek zorunda kaldık. Harika bir yer. Kanada'yı seviyorum.
    12 Aralık
    Dün gece biraz daha kar yağdı. Kar temizleme makinesi ile garajın
    önündeki karları tekrar temizledik. Burayı seviyorum.

19 Aralık
    Dün gece biraz daha kar yağdı.İşe gitmek için garajdan çıkamadım. Burası çok güzel bir yer fakat kürekle kar temizlemekten yoruldum. Kar temizleme makinesine lanet olsun!
    22 Aralık
    Bu beyaz ***tan dün gece biraz daha yağdı. Kürekle kar atmaktan ellerim su topladi ve belim ağrımaya başladı. Kar temizleme makinesinin ben garajın önünü kürekle temizleyene kadar yolun köşesinde gizlendiğini düşünüyorum Pez....in
    25 Aralık
    S....min yılbaşısı. Yine yağdı. Eğer kar temizleme makinesini kullanan pez.i bir elime geçirirsem yemin ederim o p.ştu gebertecem. Yollardaki lanet buzları eritmek için neden daha fazla tuz kullanmadıklarını anlamıyorum.

27 Aralik
    Allahın belası dün gece yine yagdı. Kar temizleme makinesinin en son gelişinden beri 3 gündür karları kürekle atamadığım için eve hapsoldum.Hiç
    bir yere gidemiyorum. Hava durumunu sunan spiker bu gece 25 santim daha
    yağacağını söyledi. 25cm karın kaç kürek edeceğini biliyormusun ?

28 Aralık
    Kuşbeyinli spiker yanılmış. 83cm daha yağdı. Bu gidişle karlar yazdan önce erimez. Kar temizleme makinesi kara saplandı ve hıyar oğlu hıyar sürücü benden küreğimi ödünç istedi. Karları temizlerken tam altı kürek kırdığımı ve sonuncusunu da onun kalın kafasında kırmaktan zevk duyacağımı söyledim.
    4 Ocak
    Nihayet evden çıkabildim. Markete gittim ve yiyecek aldım. Dönüşte lanet
    geyiğin biri arabamın önüne atladı. Arabamda yaklaşık 3000 $'lık hasar var. Bu hayvanların hepsini gebertmek lazım. Lanet yaratıklar her yerde varlar. Umarım avcılar hepsinin kökünü kurutur.

3 Mayıs
    Arabayı şehirde bir tamirciye götürdüm.Yollara dökülen baş belası tuzlar yüzünden arabamın kaportası çürümüş.
    10 Mayis
    Turkiye'ye kesin dönüş yaptım ve Adana'ya bir daha ayrılmamak üzere yerleştim. S....m Kanada'yı da, karı da, geyikleri de

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gülmekten koptum ne güzel başlamış garibim sonra neler olmus zaa :D

Kanada'ya taşınan Adana'lının günlüğü... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanada'ya Taşınan Bir Mersin'linin Günlüğü

Kanada'ya Taşınan Bir Mersin'linin Günlüğü

Sevgili Günlük 12 Agustos Kanada'daki yeni evime tasindim.çok heyecanliyim. Burasi çok güzel.Daglarin manzarasi muhtesem. Onlarin karlarla kapli halini gorebilmek için sabrimi zorluyorum. 14 Ekim Kanada dünyanin en güzel yeri.Yapraklar kirmizi ve turuncunun tonlarina dönmeye basladi.Bir atla kir gezintisi yaptim ve bir kac geyik gördüm.çok güzeldiler. Muhtemelen yeryüzündeki en harika...
  2. kanadaya taşınan mersinlinin günlüğü

kanadaya taşınan mersinlinin günlüğü

Memleket gibisi var mı bee.Yokmuş bakın da görün :D Sevgili Günlük 12 Agustos Kanada'daki yeni evime tasindim.çok heyecanliyim. Burasi çok güzel.Daglarin manzarasi muhtesem. Onlarin karlarla kapli halini gorebilmek için sabrimi zorluyorum. 14 Ekim Kanada dünyanin en güzel yeri.Yapraklar kirmizi ve turuncunun tonlarina dönmeye basladi.Bir atla kir gezintisi yaptim ve bir kac geyik...
  3. Günlük:)

Günlük:)

Kadının Günlüğüne yazdıkları: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim....
  4. Rüzgarla taşınan meyveler var mı nelerdir ?

Rüzgarla taşınan meyveler var mı nelerdir ?

Arkadaşlarım rüzgarlarla taşınan insanların ayakları ile giysilerine bulaşan meyveler varmış bunlar hangileridir bilgi istiyom.

Sayfayı Paylaş