gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kanal D A.Ş.K. Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

a.ş.k dizisi konusu, kanal d a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi

Sevgili melekleri eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan A.Ş.K. dizisi Kanal D ekranlarında yer alacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hazal Kaya'nın başrolde olacağı dizide ayrıca Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre ve Erkan Can gibi önemli isimler de rol alacak. İşte meraklıları için dizinin kısaca konusu...

a.s.k.-dizisi.jpg

Kanal D A.Ş.K. Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanal D Aşkta Ve Savaşta Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kanal D Aşkta Ve Savaşta Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

aşkta ve savaşta dizisi konusu, kanal d aşkta ve savaşta, aşkta ve savaşta kanal d Sevgili melekler, çok yakında Kanal D'de başlayacak olan yeni dizi Aşkta ve Savaşta konusu hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... 2 aşığın birbirlerine olan tutku dolu aşkları, sevgilerini konu alan Aşkta ve Savaşta dizisi, gerçekten Kanal D ekranlarında şuana kadar yapılan en iyi aşk dizilerinden...
  2. Kanal D "Ulan İstanbul" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kanal D "Ulan İstanbul" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

ulan istanbul dizisi, kanal d ulan istanbul, ulan istanbul konusu Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni başlayacak olan yaz sezonu dizilerinden biri olan Ulan İstanbul daha ekranlara gelmeden, başrol oyuncularından Şebnem Bozoklu'nun söylediği "Kezzapla Mayonez" şarkısı sosyal medyayı salladı. İşte bu dizinin konusu hakkında bilgiler.... İstanbul’da bir dolandırıcılık çetesinin...
  3. Kanal D "Benim Adım Gültepe" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Kanal D "Benim Adım Gültepe" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

benim adım gültepe dizisi, benim adım gültepe konusu, kanal d benim adım gültepe Sevgili melekler, Kanal D'nin iddialı olduğu dizilerden biri "Benim Adım Gültepe" merakla bekleniyor. Tanıtım fragmanında dış sesi Nejat İşler'in seslendirdiği, yeni yayın dönemde ilk kez akranlara gelecek olan dizide Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve İlker Kızmaz'ı izleyeceğiz. İşte reyting rekorları...
  4. "Bana Artık Hicran De" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Kanal D

"Bana Artık Hicran De" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Kanal D

bana artık hicran de dizisi, kanal d yeni dizileri, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, Kanal D'nin bomba dizilerinden birisi olmaya aday "Bana Artık Hicran De" yaşadığı aşk sonucu hüsrana uğramış ve büyük bedeller ödemek zorunda kalmış bir kadının, hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Hicran, 20’li yaşlarda çok tutucu bir ailede büyümüş, babası ile beraber, babasına...
  5. Kanal D "Şeref Meselesi" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kanal D "Şeref Meselesi" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

kanal d şeref meselesi, şeref meselesi dizisi, kanal d yeni dizileri Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Şeref Meselesi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yasemin Allen, Kerem BUrsin, Şükrü Özyıldız ve Şükran Ovacık'ın başrollerini paylaşacakları dizide, Bursun ve Özyıldız iki kardeşi canlandıracak. İki kardeşi canlandıracak olan iki oyuncudan Kerem...

Sayfayı Paylaş