gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kanal d bana artık hicran de, alican yücesoy hayatı, bana artık hicran de alican yücesoy
    Sevgili melekler, başarılı oyuncu Alican Yücesoy, yeni sezonda yepyeni bir dizile ekranlara geliyor. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" dizisnde rol alacak olan Yücesoy'un hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz...

alican-yücesoy.jpeg

Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa'da tamamladı. Lise sonrası İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde okudu. Okula girdiğinin ertesi günü yapılan bir seçmeye katılmasıyla Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda çalışmaya başladı.
    Biyografi

albert-camus
    aziz-nesin
    beren-saat
    haldun-taner
    melisa-sozen
    mert-firat
    nejat-isler
    orhan-kemal
    yasar-kemal
    yigit-ozsener

Önceki
    1 of 2
    Sonraki

Sonrasında çeşitli diziler ve sinema filmlerinde oynadı. 2012 yılında Şubat dizisinde Melisa Sözen ile beraber başrol karakterini canlandırdı. 2013 yılında da başrollerinde Beren Saat'in olduğu, Nejat İşler, Yiğit Özşener, Mert Fırat’ın oynadığı “İntikam” dizisinde oynamıştır.

Alican Yücesoy, 31 Temmuz 2013 tarihinde tiyatro ve dizi oyuncusu Melisa Sözen ile Roma'da bir otelde düzenlenen sade bir törenle evlendi. Evliliklerinin beşinci ayında boşanma kararı aldılar. 20 Şubat 2014 tarihinde boşandılar.

Tiyatro :
    2012 - Sıkı Yönetim (oyun) : Albert Camus - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2012 - Eksik (oyun) : Özer Aslan - Tiyatro Hal
    2011 - Külhanbeyi Müzikali : Ülkü Ayvaz - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2010 - Aklı Havada (oyun) : Ali Yenel - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2008 - Yağmurcu (oyun) : Richard Nash - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2007 - Tersine Dünya : Orhan Kemal - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2006 - Dua Odası : Shan Khan - Tiyatro Z
    2005 - Pırtlatan Bal: Aziz Nesin - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2005 - Günün Adamı : Haldun Taner - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2004 - Teneke (oyun) : Yaşar Kemal - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2004 - Klakson, Borazanlar ve Bırtlar : Dari Fo - Bakırköy Belediye Tiyatroları
    2004 - Köpek Kadın Erkek : Sibylle Berg
    2004 - Suret : Onur Bayraktar - Stüdyo Drama

Filmleri :
    2013-2014 - İntikam (Ali Sülen)
    2012 - Şubat (Şubat)
    2012 - Suskunlar (Cebrail)
    2011 - Sen De Gitme (İlker)
    2011 - Eyvah Eyvah 2 (Ibrahim)
    2010 - Prensesin Uykusu (Neşet)
    2010 - Eyvah Eyvah
    2008-2010 - Adanalı (dizi) (Tilki Timur)
    2008 - Dinle Neyden (Halil Tabip)
    2007 - Gurbet Yolcuları (Hüseyin)
    2007 - Zoraki Koca(Tarık)
    2007 - Umut Adası (Tuğra)
    2006 - Son Osmanlı Yandım Ali (Mustafa Kemal)
    2004 - 2 Eylül(Tim Çavuşu)
    2004 - Akümülatörlü Radyo (Murat)
    2003 - Sessiz Gece (Işık)
    2003 - Pilli Bebek (Ertuğrul)

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Bana Artık Hicran De" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Kanal D

"Bana Artık Hicran De" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Kanal D

bana artık hicran de dizisi, kanal d yeni dizileri, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, Kanal D'nin bomba dizilerinden birisi olmaya aday "Bana Artık Hicran De" yaşadığı aşk sonucu hüsrana uğramış ve büyük bedeller ödemek zorunda kalmış bir kadının, hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Hicran, 20’li yaşlarda çok tutucu bir ailede büyümüş, babası ile beraber, babasına...
  2. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

aslı enver kimdir, bana artık hicran de dizisi, bana artık hicrande aslı enver Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Aslı Enver, yeni dizisinde acılı bir anneyi canlandıracak. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" adlı yapımında rol alacak olan Enver'in hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde...
  3. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

bana artık hicran de buğra gülsoy, buğra gülsoy hayatı, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, Kanal D'nin yepyeni dizilerinden biri olan Bana Artık Hicran De yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir kadının hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı dizide rol alan oyunculardan biri Buğra Gülsoy. Bu sayfamızda Gülsoy'un hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere......
  4. "Bana Artık Hicran De" Dizisinde Kim Kimdir?

"Bana Artık Hicran De" Dizisinde Kim Kimdir?

bana artık hicran de dizisi, bana artık hicran de oyuncuları, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, eylül ayında Kanal D'de başlayacak olan yeni dizi "Bana Artık Hicran De" dizisinde hangi oyuncu hangi rolde yer alacak, aşağıdaki makaleden bilgiler alabilirsiniz... Hicran Eyüpoğlu (Aslı Enver) 19-20 yaşında. / Günümüz: 35-36 yaşında. Güzel bir kız. Lise mezunu....
  5. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

bana artık hicran de dizisi, kanal d bana artık hicran de, bana artık hicran de tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yayınlanan ilk tanıtım fragmanındaki kaza sahnesiyle ilgi uyandıran yeni sezon dizilerinden "Bana Artık Hicran De" eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerinde Aslı Enver, Buğra Gülsoy ve Alican Yücesoy'u izleyeceğimiz dizi filmin ilk tanıtım fragmanını...

Sayfayı Paylaş