gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kanal D "Fatih" Dizisinde Kim Başrolü Oynayacak ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Show Tv "Fatih" Dizisinde Kim Başrolü Oynayacak haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Kanal D yepyeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Osmanlı dönemi dizilerinin hayli popüler olmasının ardından bir süre önce Show Tv tarafından çekilmesi planlanan dizide "Fetih 1453" sinema filmindeki gibi Devrim Akın'ın başrol oynayacağı söylenmişti. Ancal kanalın yaşadığı para sıkıntısı buna engel oldu. Diziyi Kanal D çekecek. başrol ise Mehmet Akif Alakurt'un....

Show TV'de yayınlanacağı açıklanan fakat kanalın para sıkıntısı nedeniyle ertelenen dizi, Kanal D ekranlarında yayılanacak. Fetih 1453 sinema filmindeki gibi dizide de Fatih Sultan Mehmet'i Devrim Evin'in canlandıracağı açıklanmıştı. Medyapım, oyuncu kadrosunda değişikliğe giderek başrolü ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt'a verdi. Adanalı ve Reis dizilerinde rol alan Alakurt, Fatih karakteri için sakallarını uzattı.

Kanal D "Fatih" Dizisinde Kim Başrolü Oynayacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

ege aşıkları dizisi oyuncuları ege aşıkları dizi oyuncuları Sevgili melekler, tam mevsime uygun bir dizi Atv ekranlarında başlamaya hazırlanıyor. Yıllar önce Erler Film tarafından çekilen Alev Alev isimli sinema filminin diz versiyonu olan Ege Aşıkları dizi oyuncuları şöyle..( Dizinin konusu için lütfen tıklayınız ) “Ege Aşıkları”nın senaristi Mahinur Ergun, yönetmeni ise Atilla Cengiz....
  2. Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Yeni bir dizi başlıyor sizler bilirsiniz Yol Ayrımı. Acaba bu dizide kimler oynayacak ? Meraktan ölecem :D
  3. Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Selamlar herkese.Dizikolik olduğum için başlamadan diziler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Yeni merakım Karagül dizisi .Kimler oynayacak bu dizide ?
  4. Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Mehmet Aslantuğ yeni bir diziyle geliyor biliyorsunuz.Ben Onu Çok Sevdim dizisinin adı.Acaba bu dizide kimler oynuyor ?
  5. Fatih Dizisinde Kim Hangi Rolde?

Fatih Dizisinde Kim Hangi Rolde?

fatih dizisnde kim kim, fatih dizisi oyuncuları, fatih dizisi Sevgili melekler, yılın en büyük yapımı olmaya aday Fatih dizisi Kanal D ekranlarında olacak. Eylül ayında başlayacak olan dizide kim hangi rol hayat verecek buyrun birlikte öğrenelim... Oyuncular : Mehmet Akif Alakurt (Fatih), Seda Akman (Gülbahar Hatun), Gamze Özçelik (Çiçek Hatun), Müjde Uzman (Dilyar), Birkan...

Sayfayı Paylaş