gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kanal d frekansı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kanal d yi hd uydu sisteminde seyretmek istiyorum ama frekansını bilmiyorum yardım eder misiniz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kanal d frekansı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geniş Aile(Kanal D)

Geniş Aile(Kanal D)

bihter dinçel ayak geniş aile cekim yeri geniş aile çekim yerleri genis cekim yeri KANALD dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Çekimlerine başlanılan dizi Geniş Aile yaz aylarında izleyicisiyle buluşacak bir aile dizisi olacak. Tanıtım fragmanında oldukça neşeli ve komik bir dizi olduğu hemen anlaşılıyor. Dizinin senaryosunu mizah ustası Cüneyt İnay yazıyor. Dizide düdük necmi olarak...
  2. Hanımın Çiftliği(kanal D)

Hanımın Çiftliği(kanal D)

hanımın çiftliği oyunu hanımın çiftliği oyunları kanal d oyun kanal d oyunları oyunlari Yeni yayın döneminin en iddialı dizisi “Hanımın Çiftliği” olacak. 4 Ey-lül’de başlayacak olan dizinin başrollerini Özgü Namal,Mehmet Aslantuğ ve Caner Cindoruk paylaşıyorlar. Orhan Kemal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Hanımın Çiftliği” dizisinin Hollywood platolarını aratmayan Adana’daki...
  3. Şüphe (Kanal D)

Şüphe (Kanal D)

kanal d şüphe filmi kanal d şüphe film film filmi Kanal D'de Yaprak Dökümü dizisinin ardından çarşamba günleri yayınlanacak dizisi belli oldu...Başarı oyuncu İsmail Hacıoğlu ve Adanalı dizisinden tanıdığımız Selin Demiratar'ın boşrollerinde yer aldığı dizinin genel hikayesine geçiyorum kızlar:tik: Dizi 5 Ocak'ta izleyici ile buluşacak. Abdullah Oğuz gibi usta bir yönetmenin çekeceği...
  4. Kanal D HD Uydu Frekansı Ayarları 2011-2012

Kanal D HD Uydu Frekansı Ayarları 2011-2012

kanal d hd uydu frekansı ayarları 2011-2012 nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Öyle Bir Geçer Zaman Ki hayranı mısınız? Ya da Kuzey ve Güneykolik olmaya adaysınız :) Fatmagül'ün Suçu Ne merak ediyorsanız,hemen kanal d uydu frekans ayarlarını verelim,ayarlayın ,izleyin melekler :) Türksat 3A (42° E) 11938 H 27500 MPEG-4/HD Videoguard Aynı ayarlarla Discovery HD...
  5. Kanal D Arkandayız Yarışması

Kanal D Arkandayız Yarışması

kanal d arkandayız arkandayız kanal d arkandayız yarışması Sevgili melekler, Kanal D'de bu çarşamba yepyeni bir yarışma programı başlıyor; "Arkandayız". Her çarşamba saat 22:15'te yayınlanacak olan yarışmanın sunuculuğunu başarılı oyuncu Ünal Yeter yapıyor. Arkandayız", ortak hayalleri olan arkadaş gruplarının, yani “kankaların” hep birlikte yarışacakları eğlence dolu...

Sayfayı Paylaş