gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kanal d yeni sezon dizileri, kanal d yeni dizileri, kanal d 2014-2015

Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklarına devam eden kanallardan Kanal D, iddialı dizilerle geliyor. Geçen sezonda reyting alamadığı için pek çok dizisini yayından çekmek zorunda kalan Kanal D, bu sene işi daha sıkı tutacak gibi görünüyor.

hicran.jpg

Kurtlar Vadisi Pusu gibi fenomen bir diziyi transfer eden Kanal D, geçen sezondan devam edecek olan Arka Sokaklar, Ankara’nın Dikmeni, Küçük Ağa, Yalan Dünya, Galip Derviş ve yaz aylarında başlayan Güllerin Savaşı ile Ulan İstanbul‘u da yeni sezonda ekranlarında yayınlayacak. Kanal D Eylül ayından itibaren bir tanesi günlük dizi olmak üzere 6 yeni dizisini de ekrana sürecek.

İşte Kanal D’nin yeni başlayacak olan dizileri:

BANA ARTIK HİCRAN DE

Eylül ayında ekranlarda olması planlan an Bana Artık Hicran De dizisinde Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy başrolleri paylaşıyor. Çekimlerine başlanan dizide yaşadığı aşk sonucu hüsrana uğramış ve büyük bedeller ödemek zorunda kalmış bir anne ve kızının hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor.

ŞEREF MESELESİ

Güneşi Beklerken dizisindeki rolüyle tanınan Kerem Bürsin’in yeni dizisi Şeref Meselesi Eylül’de Kanal D’de olacak. Dizide Kerem Bürsin’le birlikte Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen de başrollerde olacak. Şeref Meselesi‘nde babalarını kaybedince büyümek zorunda kalan iki kardeşin yolları İstanbul’a gelince yaşadıkları korkunç olaylarla ayrılacak.

BENİM ADIM GÜLTEPE

Kanal D’nin yeni sezondaki en iddialı dizisi olan Benim Adım Gültepe‘de Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de birlikte rol alan Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu başrolde.

Yine bir dönem dizisi olan Benim Adım Gültepe‘nin Nejat İşler’in seslendirdiği ilk tanıtım fragmanı da büyük ilgi gördü. 80’ler hikâyesi Yapımını D Yapım’ın üstlendiği dizi, 1980’lerde İzmir’in Gültepe semtinde geçen bir hikâyeyi yakın arkadaşlar Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat’ın gözünden ekrana taşıyacak.

URFALIYIM EZELDEN

Yapımcılığını Gold Film’den Faruk Turgut’un üstleneceği Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan ‘Urfalıyım Ezelden‘ dizisinde Settar Tanrıöğen, Bülent İnal, Öykü Gürman , Dolunay Soysert, Menderes Samancılar başrollde oynuyor. Çekimleri süren dizinin Eylül sonunda başlaması planlanıyor.

BU SON OLSUN

Yapımcılığını D Productions’un üstleneceği Bu Son Olsun‘un başrol oyuncuları, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Selim’i canlandıran Engin Öztürk, son olarak Adını Kalbime Yazdım dizisinde Leyla karakterine hayat veren İpek Karapınar ve bir diğer isim ise Arka Sokaklar ve Alev Alev dizilerinde rol alan İlker İnanoğlu. Dizinin yayın tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

ALIN YAZIM

Kanal D’nin ilk günlük dizisi Alın Yazım 1 Eylül Pazartesi başlayacak. Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Aziz Sarvan, Pelin Orhuner, Efecan Erdem, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Ayberk Aladar, Özge Oldaç, Batuhan Sert ve Ecem Karavus’un paylaştıkları “Alın Yazısı” dizisi hafta içi her gün ve gündüz kuşağında ekrana gelecek.

elif21 bunu beğendi.
Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kanal d yeni sezon tanıtım filmi

kanal d yeni sezon tanıtım filmi

Kanal d nin yeni sezon bir tanıtım filmi varmış arkadaşlarımız öve öve bitiremediler kızlar. Bu filmi izleyebilecğim bir link var mı youtube vs vs varsa memnun olurum.
  2. Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

atv yeni sezon dizileri 2013-2014 atv yeni sezon yeni sezon atv dizileri Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ederken bizler de merakla hangi programlarla karşılaşacağımızı merak ediyoruz. İşte televizyon yorumcusu Yüksel Aytuğ'un verdiği bilgilere göre atv kanalının yeni sezon dizileri.. Gürkan Uygun’dan Polisiye Dizi Süreç Film'in yapımcılığını...
  3. Kanal D'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Kanal D'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

kanal d yeni dizileri kanal d dizileri kanal d yeni sezon Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklar yapan kanallardan biri de Kanal D. Bomba gibi dizilerle ekranlara gelmeye hazırlanan Kanal D, yeni sezonda reytinglere doymayacak gibi görünüyor. İşte 2013-2014 sezonu Kanal D'nin yeni dizileri... SIRLAR DİZİSİ “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin başarılı yönetmeni Zeynep Günay...
  4. Yeni Sezonda Yayına Girecek Olan Yepyeni Diziler 2014-2015

Yeni Sezonda Yayına Girecek Olan Yepyeni Diziler 2014-2015

2014-2015 yeni sezon dizileri, yeni sezon dizileri, yeni başlayacak olan diziler 2014 Sevgili melekler, yeni bir sezonun başlamasına daha az bir zaman kaldı. Yeni konular, yeni heyecanlar ve yepyeni kadrolarla yayına girecek olan 2014-2015 yeni, sezon dizileri bakalım hangi kanalda hangi isimlerle yayınlanacaklar?... Benim adım Gültepe (3 Eylül 2014) Günahkar (Ağustos 2014) Emanet...
  5. Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

star tv yeni sezon dizileri, star tv yeni dizileri, star tv Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için harıl harıl çalışırken, halkın büyük bir kesimine hitap eden çeşit çeşit dizileri ekrana getirmeye devam ediyorlar. İşte yeni sezonun başlamasıyla birlikte Star Tv kanalında izlemeye başlayacağımız yeniş sezon dizileri şöyle sıralanıyor... REAKSİYON Yeni sezonun en merakla...

Sayfayı Paylaş