gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kanal d yeni sezon tanıtım filmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kanal d nin yeni sezon bir tanıtım filmi varmış arkadaşlarımız öve öve bitiremediler kızlar. Bu filmi izleyebilecğim bir link var mı youtube vs vs varsa memnun olurum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kanal d yeni sezon tanıtım filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İffet Filmi Yeniden Geliyor ( Kanal D )

İffet Filmi Yeniden Geliyor ( Kanal D )

iffet filminin konusu iffet dizisi oyuncuları, iffet dizisi, iffet dizisi kanal d, iffet dizisi oyuncu resimleri Yaşları 30 un üzerinde olan kişilerin hatırlayacağı bir film İffet. Çıktığı yıllarda tecavüz sahnesi sansasyon olmuştu. Ama bakın Kanal D nin yeni bomması için alınan kararlar ne ? Faruk Peker ve Müjde Ar'ın başrolde oynadığı "İffet" filmi 30 yıl sonra dizi olarak...
  2. 2011-2012 Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Filmi-Renkli Hayat Müzikali

2011-2012 Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Filmi-Renkli Hayat Müzikali

2011-2012 kanal d yeni sezon tanıtım filmi renkli hayat müzikali nedir videosu ile ilgili bilgiler burada melekler Tüm kanallarda olduğu gibi Kanal D'de de yeni sezon hazırlıkları son hız devam ediyor.Yeni sezonun tanıtımının yapıldığı bir video klip bile çekildi.Şimdi yeni dizilerin ve yıldızların parladığı Renkli Hayat Müzikalini paylaşıyoruz melekler :)...
  3. CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 3

CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 3

Bu konu; CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 3 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 Ocak günü vizyone giren yepyeni filmlerden biri de, ünlü komedyen Cem Yılmaz 'ın merakla beklenen CM101MMXI Fundamentals filmiydi. Nihayet izleyiciyle buluşan filmin teaserları da yayınlandı. İlkini buradan, ikincisini de buradan izleyebileceğiniz teaserlardan üçüncüsü ise bu...
  4. Kanal D'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Kanal D'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

kanal d yeni dizileri kanal d dizileri kanal d yeni sezon Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklar yapan kanallardan biri de Kanal D. Bomba gibi dizilerle ekranlara gelmeye hazırlanan Kanal D, yeni sezonda reytinglere doymayacak gibi görünüyor. İşte 2013-2014 sezonu Kanal D'nin yeni dizileri... SIRLAR DİZİSİ “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin başarılı yönetmeni Zeynep Günay...
  5. Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

kanal d yeni sezon dizileri, kanal d yeni dizileri, kanal d 2014-2015 Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklarına devam eden kanallardan Kanal D, iddialı dizilerle geliyor. Geçen sezonda reyting alamadığı için pek çok dizisini yayından çekmek zorunda kalan Kanal D, bu sene işi daha sıkı tutacak gibi görünüyor. Kurtlar Vadisi Pusu gibi fenomen bir diziyi transfer eden Kanal D,...

Sayfayı Paylaş