gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kanal D'den Yani Bir Dizi Daha "Boynu Bükükler"

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kanal d boynu bükükler, kanal d dizileri, boynu bükükler kanal d
    Sevgili melekler, yeni dizilerine hız veren Kanal D'nin bir dizi projesi daha için çalıştığı ortaya çıktı. Şu sıralar büyük bir titizlikle senaryo ve cast çalışmaları yapılan dizinin adı "Boynu Bükükler". Lale Devri ve Karadayı dizilerin senaryo ekibinde yer almış olan Berfu Soner'in yazacağı dizinin başrolleri için Zuhal Olcay ve Özkan Uğur'un adları geçiyor. Yakın bir zaman sonra Medyapım'ın ve Sinegraf'ın da yeni dizilerini yayınlayacak olan Kanal D, dizi sayısını böylece 16'ya arttırmış olacak.

zuhal-olcay.jpg

Kanal D'den Yani Bir Dizi Daha "Boynu Bükükler" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Boynu Bükükler

Emrah - Boynu Bükükler

emrah kimsesizler emrah boynu bükükler filmi talihsizler kimsesizdir çaresizdir anasız babasız boynu bükükler Boynu bükükler x 3 Kimsesiz çaresiz, garip yetimler Mutluluk nedir bilmezler, hep ağlarlar hiç gülmezler x 2 Nedense hiç sevilmezler boynu bükükler, garip yetimler x 2 [Nakarat] Kimsesizdir, çaresizdir, hem zavallı hem sefildir Talihsizdir, kadersizdir Boynu bükükler, boynu bükükler...
  2. Boynu bükük şimdi aşk dediğimiz masumun...

Boynu bükük şimdi aşk dediğimiz masumun...

Çok sustum.. Çok.. Öyle böyle değil.. Ne kadar yaşanmışlık yaşanamamışlık varsa o kadar. En çok da aşk kadar sustum! Biliyorum, Hiç yakışmayanı giydim üzerime, Biliyorum, Çok incittim kendimi hüzünlerime, Biliyorum, Ben sustukça çığlıklar yürüdü düşünceme.. Ama nasıl anlatılırdı ki, Yaşamın kıyısından bir misafir edasıyla bakmak, Bir yandan uçurumlara yanaşmak,...
  3. Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

DÖNMEYECEKSİN Soğumuştu mevsim ardından bakarken Soğuktu dilsiz duvarlar, içine kirli su birikmiş kaldırımlar Bulut perdelemişti mavi gökyüzünü Ketumdu üstelik semalar Vermedi ödünç bir damla yaş bile Islak kaldırımlarda yankılandı ayak seslerin Ve gittin Yitirdim güneşimi, serin bir koyuluğa dönüştü gümüşten kumsallar Eteklerine tutunmuştu yeşil yapraklar, ağaçları çıplak kaldı yüreğimin...
  4. Bir dizi daha bitti!

Bir dizi daha bitti!

Bu dizilere dünya kadar paralar harcıyorlar yazık.. YAZ AYLARINDA YAYINLANMAYA BAŞLANAN ''EY AŞK NERDESİN?'' DİZİSİ, YAYINDAN KALDIRILDI. Yaz sezonunda atv'de başlayan ve Burçin Terzioğlu Yıldırım, Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel'in oynadıkları 'Ey Aşk Nerdesin?' isimli dizi yayından kaldırıldı. Reyting sıralamalarında çok da aşağılarda...
  5. Bir dizi aşkı daha

Bir dizi aşkı daha

mehmet akif alakurt ve sevgilisi mehmet akif alakurt sevgilisi selin demiratar maraz ali maraz alinin Her dizide sevgiliyi oynayanlar ilişkilerini gerçek hayatada taşıyor...Bir dizi aşkı daha bakalım bu ne kadar sürecek :tik: Adanalı dizisinin oyuncuları, gerçek hayattaki aşklarını saklamıyorlar... “Adanalı”nın Maraz Ali’si Mehmet Akif Alakurt, önceki gün sevgilisi Selin Demiratar ile...

Sayfayı Paylaş