gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kanaryalarda Üreme Hakkında Bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kanaryalarda Üreme Hakkında Bilgi istiyorum kızlar acil yardım edin bizimki üreme dönemine mi girdi bilmem lazım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kanaryalarda Üreme Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üreme

Üreme

ÜREME Canlıların, soylarını devam ettirmek amacıyla kendilerine benzer yeni bireyler meydana getirmesine üreme denir. Üreme işlevi canlının gelişmişliğine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Fakat bütün canlılarda genel hatlarıyla incelendiğinde eşeyli ve eşeysiz üreme olmak üzere iki tip üreme görülür. Eşeysiz üreme: Bir canlının kendi başına yeni bir birey meydana getirmesidir. Oluşan...
  2. Kanarya Irkları Hakkında Bilgi

Kanarya Irkları Hakkında Bilgi

isabel kanarya izabel kanarya izabel ötüşü kanaryalar ırkları video KANARYA IRKLARI Kanaryaları üç ana grupta toplayabiliriz. 1- Ötüm kanaryaları 2- Renk kanaryaları 3- Şekil kanaryaları bu ana grupta da aralarında sınıflara ayrılır. 1- ÖTÜM KANARYALARI a- ROLLER:Almanya'nın ''HARZ'' yöresinde harz dağları eteklerinde elde edilip geliştirilen kendien ahs nağmeleri çok güzel bir...
  3. Kanarya Bileziği İle İlgili Bilgiler

Kanarya Bileziği İle İlgili Bilgiler

Kanarya Bileziği Nedir Kanarya Bilezik Nedir Kuş bakımıyla ilgilenen meleklerimiz için , kanarya bileziği ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz bu yazımızda :) Yavru aldıktan sonra ilk edapta yavruya bilezik takılması uygun bulunmaktadır. bu nedenle bu uygulamayı dikkatlice yapılması esastır. Yeni doğmuş yavrunuzun ayağına bileziğini takabilirsiniz. Bilezik kuşun bir nevi nüfus cüzdanıdır...
  4. Kanaryalarda Üreme Zamanı

Kanaryalarda Üreme Zamanı

Kanaryalarda Üreme Zamanı, Kanaryalarda Üreme, Kanarya seven ve kanarya beslemek isteyen tüm arkadaşlarımıza ve kanaryaların üreme zamanı hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimize bu yazımızda kanaryaların üreme dönemi hakkında merak edilen bilgileri aktarıyoruz. Evcil kanaryaların üreme mevsimi şubattan mayıs sonuna kadardır.Kanaryaları çiftleştirmek için kullanılacak kafes 37,5 cm...
  5. Kanaryaların Bakımı Hakkında Genel Bilgiler

Kanaryaların Bakımı Hakkında Genel Bilgiler

bu konu kanaryaların bakımı hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Sesinin güzelliği ile dillere nam salmış kanaryalar, birçok kişinin evde kuş cinsi olarak tercih ettiği kuşların başın da gelen isimlerden... Eğer siz de bugünler de bir kanarya alıp evde beslemek istiyorsanız öncelikle kanarya almadan önce bakımı hakkın da genel bilgilere göz atmanızı tavsiye ederim. Kanaryaların bakımı,...

Sayfayı Paylaş