gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kanaviçe Tuvalet Takımları

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

tuvalet takımları tuvalet takimlari
    Her ne kadar wc için gereksiz olduğunu düşünsemde modelleri beğendim:D

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kanaviçe Tuvalet Takımları
    harika , tuvalete gerçekten renk katacak şeyler

Kanaviçe Tuvalet Takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanaviçe de Önemli Noktalar

Kanaviçe de Önemli Noktalar

Sizler için Kanaviçe hakkında topladığımız pratik bilgileri siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Umarım faydalı bilgiler ediniyorsunuzdur. Yorumlarınızı bizimle paylaşmak için sitede açılan yazılara lütfen yorum yazınız. KANAVİÇEDE ÖNEMLİ NOKTALAR • Kanaviçe işlerken iplikleri sayılabilecek kumaşları tercih edin. (Etamin ya da sayılabilir keten gibi). • Kumaşın en ve boy...
  2. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  3. Kanaviçe Ekmek Sepeti Örtüsü

Kanaviçe Ekmek Sepeti Örtüsü

ekmek sepeti örtüsü kanaviçe sehpa örtüleri Her ne kadar modası geçti desekte aslında düşünecek olursak el işi göz runu örtülerin hiçbir zaman modası geçmiyor bir dönem belki farklı trendler oluşabilsede yinede arada eskiler öylesine bir moda oluyor ki..:) İşte modası geçmeyen elişi örneklerinden biri olen kanavice ve kanaviceden yapılmış ekmeklik örtüsü Ekmek sepetinize çok şık baharı...
  4. Kanaviçe Çiçek Modelleri

Kanaviçe Çiçek Modelleri

Kanaviçe Çiçek Modelleri istiyorum ben lütfen bana Kanaviçe Çiçek Modellerinden güzel örnekler sunun kızlar.
  5. Kanaviçe Atatürk resimleri

Kanaviçe Atatürk resimleri

Kanaviçe Atatürk resimleri yani kanaviçe işinden yapılmış olan Atatürk tabloları istiyorum model paylaşırsanız iyi olur.

Sayfayı Paylaş