gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kandilli Rasathanesine Gelen İlginç Mailler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ilginç mailler Hani bazı tipler vardır herşeyi evham yaparlar panik atakta denilebilir bunlara... Çevrenizde illaki bu insanlardan vardır. Onların bu durumları bazen bizi eğlendirir çok komik olurlar:hhh: bazende acayip derecede sinir bozucudurlar :sinirli: Bir de bu insanlarla bütün gün uğraşan insanları düşünün yazık onlara :kiamam: :D:D:D Mesela bakın Kandilli Rasathanesine gelen şu ilginç maillere güler misin ağlar mısın :D:D:D

Küstüm çiçeğim kapandı ; deprem olacak gibi... Eşyamı topladım, İstanbul u terk ediyorum.

Avcılar dayım. Kapıdaki rüzgarlık bazen deniz tarafına, bazen sağa sola sallanıyor 17 Ağustos ta da sallanmıştı.

Evde 10 kalorifer böceği duvara tırmanıyor. Deprem geliyor...

Suyum ısındı deprem mi olacak?

Anormal hisler duyuyorum, ateş basıyor, deprem mi olacak?

Richter ölçeğini nereden satın alabilirim?

Sırtımda ve ayağımda ağrı var Deprem olacak.

Web sitenize bağlanamıyoruz. Bizden bir şey mi saklıyorsunuz?

Burnum kanıyor, deprem mi geliyor?

Köpeğim depremden önce havlamıyor... Anormal mi?

UFO gördüm, siz de gördünüz mü?

Ay neden çok kırmızı?

Hava sıcak, deprem mi olacak?

Depremi neden önceden bilmiyorsunuz?

Beş gün sonra Suadiye de parti yapacağız. Bizim caddeye yağmur yağacak mı?

Martı ve kargalar çok bağırıyor, deprem olabilir mi?

Sallandık, dışarı çıkalım mı?

Bursa dayım... Televizyon çok karlı... Bunun anlamı ne?

Televizyonda beyaz lekeler var. Televizyondaki değişiklikler deprem habercisi sayılır mı?

Küçükçekmece Gölü yeşillendi... Deprem öncesi yeşeriyor.

Rüyamda gördüm deprem olacak!

Antalya dan bir kuyumcu: Hassas tartının ibresi anormalleşti... Eksileri gösteriyor... Deprem habercisi olabilir... Bugün 20 de. Daha önce de eksiyi göstermişti ve deprem olmuştu.

Kuşadası ndan yazan alkollü bir erkek: Sallanıyorum, deprem mi oldu? Saklıyorsunuz... Küfür...

Bilgisayarım ilk açılırken titriyor ve değişik sesler çıkartıyor bu bir deprem işareti mi ?

2. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Kandilli Rasathanesine Gelen İlginç Mailler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. futbolcuların başına gelen ilginç sakatlanmalar!

futbolcuların başına gelen ilginç sakatlanmalar!

Futbolcular sadece yeşil sahalarda değil, bazen çok ilginç zamanlarda ve ilginç şekillerde de sakatlanabiliyor. Bu tip sakatlıkları araştıran İngiltere merkezli bir internet sitesi 13 futbolcunun yer aldığı bir liste yayınladı. İşte futbol tarihinin en ilginç sakatlanma olayları: Leroy Lita: Uyandıktan sonra yatakta gerinirken sol bacağından sakatlandı. Dave Beasant: 1993 yılında ayağına...
  2. Birazda gülmeliyiz değilmi? Ahh gelen bu mailler :)

Birazda gülmeliyiz değilmi? Ahh gelen bu mailler :)

İletmezsen Ölümü Gör :))) Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim; Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığı öğrendiğim kolayı içemez oldum. Aids virüsü taşıyan iğneler kıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum. Deodorantlar kanser yapıyor diye sayelerinde artık bir domuz gibi kokmaya başladım. Telefon hattımı...
  3. 110'a gelen ilginç ve komik telefonlar

110'a gelen ilginç ve komik telefonlar

110'a gelen ilginç ve komik telefonlar İşte 110'u arayan ancak yangın ihbarı yerine başka konularda konuşan kişilerin itfaiye memurlarıyla aralarında geçen ilginç ve komik diyaloglar: GÜLDÜREN KONUŞMALAR Konya'da itfaiyeyi arayanlarla görevli arasındaki diyaloglardan bazıları şöyle: ''Görevli: Alo itfaiye Arayan kişi: Ağabey saat kaç? Görevli: Saat 3 Arayan kişi: Sağol ağabey....
  4. Kandilli Rasathanesinden Uyarı!..

Kandilli Rasathanesinden Uyarı!..

kütahya depremi, kandilli rasathanesi, deprem uyarısı, 19 mayıs 2011, artçı depremler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kandilli Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Erdik'in uyarısı Kütahya'yı korkuttu.İnternethaberden alınan bilgi şöyle: Merkezüssü Kütahya'nın Simav İlçesi olan 5. 9 büyüklüğündeki depremin ardından Kandilli'den...
  5. İşte Kandilli Rasathanesinden İstanbul'da Deprem Olasılığı!

İşte Kandilli Rasathanesinden İstanbul'da Deprem Olasılığı!

kandilli rasathanesi, istanbulda deprem, istanbulda ne zaman deprem olacak 99 depreminden beri aynı şeyin altı çiziliyor Melekler, deprem değil çürük bina öldürür. Büyük Marmara depreminin 15. yılını andığımız bu günde Kandilli Rasathanesi İstanbul'da deprem olasılığı hakkında rakamlar verdi.. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Erdik, İstanbul'da...

Sayfayı Paylaş