gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kaneviçe namazlık örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

namazlık örnekleri namazlık modelleri namazlik örnekleri kanaviçe işleme [​IMG]

alıntı

kaneviçe namazlık örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şemalı kaneviçe modelleri

şemalı kaneviçe modelleri

şemalı kanaviçe modelleri kanevice modelleri kaneviçe şemalı kanaviçe örnekleri kaneviçeler alıntı
  2. kanaviçeden namazlık seccade modelleri

kanaviçeden namazlık seccade modelleri

namazlık modelleri seccade örnekleri secade örnekleri secadeörnekleri namazlık
  3. Hanımlara Özel En Güzel Kaneviçe Örnekleri....

Hanımlara Özel En Güzel Kaneviçe Örnekleri....

Kaneviçe Modelleri Kaneviçe Örnekleri Hanımlarımız ne güzel işler başarıyorlar..El emeği göz nuru dökerekten nelere imza atıyorlar..Kızlar çeyizleri için duygularını katarak böylesine güzel kaneviçe modelleri oluşturuyorlar...Sizlere şimdi onlardan en güzel örnekleri paylaşacağım..Umarım beğenirsiniz...Buradada Çiçekli Kaneviçe Modelleri var bakmak isterseniz buyrun...
  4. Duvarlarda Kaneviçe Görüntüsü Yaratmak Çok kolay

Duvarlarda Kaneviçe Görüntüsü Yaratmak Çok kolay

Duvar dekorasyonu duvara resim yapmak Meleklerim öyle bir tasarım gördüm ki bu benim niye hiç aklıma gelmedi dedim ve hemen sizinle paylaşıyorum.Ben ortaokuldayken kaneviçe işlemek çok modaydı. Özel kaneviçe kumaşına çarpı çapı ip geçirince çok hoş desenler ortaya çıardı. Kaneviçe işlemeye baylırdım o zamanlar. İşte aynı yöntemi kullanarak ama bu sefer ip yerine boyayla çarpılar yapmışlar ve...
  5. Kadınların Yeni Hobisi:Modern Ve Eğlenceli Kaneviçe Ve Kaneviçe Örnek Modelleri...

Kadınların Yeni Hobisi:Modern Ve Eğlenceli Kaneviçe Ve Kaneviçe Örnek Modelleri...

Kaneviçe Örnekleri Kaneviçe Örnek Modelleri Kadınların yeni hobisi: Kanaviçe Anneannemizden bildiğimiz kanaviçeler şekil değiştirdi.Aslında yıllardır var olan kanaviçeler değişti. Artık daha modern ve eğlenceli modeller yapılıyor.Yıllar önce anneannelerimizin evinde gördüğümüz güllü dallı kanaviçe tablo ve yastıkları unutun. Artık mesajlı, hayvanlı, robotlu veya süper kahramanlı...

Sayfayı Paylaş