gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kaniniz mi yok, iste size bir recete

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

suna dumankaya tüylenme suna dumankaya tüy tüyler tüy sorunu istenmeyen tüyler [FONT=verdana,geneva]Suna Dumankaya, sadece doğal güzellik için değil, doğal sağlık için de çalış de çalışmalar yapan bir isim. Suna Dumankaya'nın bu seferki doğal formülü kanyapıcı içecek. Kansızlık sorunu yaşanlar için, harika ve çok pratik bir çözüm.Kanım düşük diyorsanız işte size gerekli malzemeler. GEREKLİ MALZEMELER :
    1 adet elma suyu
    1 adet limon suyu
    1 tatlı kaşığı bal
    HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Elma suyu ve limon suyunu kaıştırın. İçine bal ilaver ederek için.[/FONT]

alinti

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kaniniz mi yok, iste size bir recete
    gerçekten işe yarıyomu acaba bana çok lazım emeğine sağlık şimdiden

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kansızlıgıma fayda etmedi biseyy:Dbakalım bu nasıı gelcekk :Demegine saglık canımm benimm

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bende deneyeyim bari sanırım bendede var kansızlık hem elmeyı çok yiyemiyorum böylelikle tüketmişte olurum:)
    teşekkürler canım paylaşım için

Kaniniz mi yok, iste size bir recete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİzce Bİr ErkeĞe KÜpe YakiŞir Mi

Sİzce Bİr ErkeĞe KÜpe YakiŞir Mi

BAZISINA YAKIŞIOOOOO BENCE
  2. hiç mi pozitif bir şey yok...

hiç mi pozitif bir şey yok...

Hiç mi pozitif birseyler yok diyenlere Adam, kisa bir sure once ayrildigi evine telefon acar, bahcivana sorar: 'Nasil her sey yolunda mi?' - Yolunda. Yalniz, kuregin sapi kirildi onu tamir etmeye calisiyorum. - Neden kirildi? - Kopeginize mezar kazarken, zorlamisim, bu yuzden kirildi. - Nee! Kopegim oldu mu? - Havuza dustu oldu. - Benim kopegim cok iyi yuzerdi; nasil havuzda olur? - Ama...
  3. hassas bir eş misiniz yoksa cazibeli bir anne mi?

hassas bir eş misiniz yoksa cazibeli bir anne mi?

Acaba hangisisiniz? Buyrun öğrenin:) Hassas bir annemisiniz, yoksa cazibeli bir eş mi?
  4. sizce kaybetmek mi?Yoksa kaybettiğini kabullenmek mi zor???

sizce kaybetmek mi?Yoksa kaybettiğini kabullenmek mi zor???

aldatılmayı kabullenmek kabullenmek ile ilgili sözler kabullenmekle ilgili sözler kaybetme sözleri kaybetmek ile ne kadarda zormuş kaybetmek daha doğrusu kaybettiğini kabullenmek :cry:...Aslında hepimiz kaybediyoruz çoğu zaman..:cry:ama nedendir bilmem ilk defa kabullenemiyorum kaybettim diyemiyorum ben.Peki ya siz melekler kaybettiklerinizi kabullenebiliyomusunuz???
  5. Meleklerim iste size leziz bir balik yemegi tarifi

Meleklerim iste size leziz bir balik yemegi tarifi

diyet yemekleri, diyet yemekleri tarifi Meleklerim iste size leziz diyet balik yemegi tarifi.... Balık Kebabı Konu balık olunca benim için akan sular duruyor. Çünkü balığı sağlıklı olmasının yanı sıra tadı sebebiyle de çok seviyor ve herkesin haftada iki kez yemelerini öneriyorum. Bildiğiniz gibi kolesterol içermeyen, damar ve kalp dostu omega 3 yağların en zengin kaynağı balıktır. Bir...

Sayfayı Paylaş