gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kanlı Yazı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nickini kanla yazmak istersen BURDAN:BloodyFingerMail.com : Leave Your Mark

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kanlı Yazı
    emegine saglik canim

Kanlı Yazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patlamanın kanlı bilançosu

Patlamanın kanlı bilançosu

Bir yaz akşamı kabusa döndü. İki bomba ile İstanbul sarsıldı. Bilanço çok kanlı oldu. Güngören'de dehşet saatleri; İstanbul Güngören'de iki büyük patlama meydana geldi. Bombalı saldırı sonucu ilk belirlemelere göre 16 kişi yaşamını yitirdi. 157 kişi de yaralandı. Yaralı sayısının daha da fazla olabileceği bildiriliyor. Her iki patlamada çöp konteynırında meydana geldi. İlk patlama çok...
  2. Kanlı Nigar

Kanlı Nigar

kanlı nigar oyun metni kanlı nigar tiyatro metni yedi kocalı hürmüz tiyatro 7 kocalı hürmüz "Yedi Kocalı Hürmüz"ün de yazarı olan Sadık Şendil tarafından kaleme alınan Kanlı Nigar'ı Ankara İrfan Şahinbaş Sahnesi'nde izledim... Öncelikli olarak İrfan Şahinbaş Sahnesi'nin bir tiyatro salonunda başka herşeye benzediğini söylemek istiyorum. Her türlü detayı ile tiyatro düşmanı bir mabet...
  3. Almanya'da Kanlı Okul Baskını

Almanya'da Kanlı Okul Baskını

Almanya'da bir okulda düzenlenen silahlı saldırıda 15 kişi hayatını kaybetti. Ülkede yas ilan edildi. Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletinin Winnenden kentindeki Albertville Lisesinde düzenlenen saldırıda, 17 yaşındaki genç, 15 kişiyi öldürdü, polisle girdiği çatışmada ölü ele geçirildi. Ölen öğrencilerden daha önce Türk olduğu açıklanan birinin Arnavut olduğu bildirildi. Almanya'nın...
  4. Kanlı balgam nedenleri

Kanlı balgam nedenleri

kanlı balgam kanlı balgam sebepleri kanli kanlı balgam nedenleri, kanlı balgam sebepleri, kanlı balgam gelmesi, kanlı balgam çıkarma Kanlı balgam tükürüyorsanız, başka bir deyişle kanlı balgam geliyorsa arkadaşlarım bunların altında yatan nedenleri mutlaka araştırmak ve incelemek gerekir diye düşünüyorum. KANLI BALGAMLI KANAMALARI Kanlı balgam nedenleri pekçoktur; ama hastaların...

Sayfayı Paylaş