gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kanser olan Nilüfer'e sevgilisinden destek

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nilüfer sevgilisi latif demirci fotoları kanser hastalığı teşhisi haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin usta yorumcularından Nilüfer kanser oldu, hatta geçtiğimiz günlerde tüm magazin dünyası bu haberler sarsıldı ve bizim sitemizde yer alan magazin bölümünde de Nilüfer'e kanser teşhisi kondu diye haberlerini yayınladık. Bu haberin ardından, eski sevgilisi ve kızının babası Reha Muhtar Nilüfer'e msj gönderdi "sen bununda üstesinden geleceksin" dedi. Şov dünyasından tüm ünlüler Nilüfer için iyi niyatlerde bulundu. Bizde Nilüfer'e geçmiş olsun diyor ve Nilüfer ve sevgilisi Latif Demirci haberlerini sizlerle paylaşuyoruz. Nilüfer sevgilisi Latif Demirci'den bakın nasıl destek görüyor Melek'lerim. [​IMG]

Meme kanseri teşhisi konulan Nilüfer, önceki akşam karikatürist sevgilisi Latif Demirci ile Hilton Convention Center’da, 28. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nın ödül törenindeydi.

SEVGİLİSİYLE ÖDÜL TÖRENİNDEYDİ

Morali yerinde görünen sanatçı “Hiçbir endişem yok. Sosyal hayatım devam ediyor. Latif de moralimin devamlı yüksek olmasını sağlıyor” dedi.

2. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    ALLAHIM şifalar versn ,kimseye dermansz dert göstermesin aminnnn

3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    allah acil şifa versin

Kanser olan Nilüfer'e sevgilisinden destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise kansere destek verdi

Hadise kansere destek verdi

ünlü şarkıcı Hadise ordan oraya konserden konsere koşarken kanserle mücedele için sahne aldı konu ilgili detaylar haberimizde....... 'KANSERİ YENMEK' İÇİN SÖYLEDİ! TÜRKİYE'Yİ MOSKOVA'DA DÜZENLENECEK 54. EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASINDA TEMSİL ETMEYE HAZIRLANAN HADİSE, BELÇİKA'DA FLAMANCA YAYIN YAPAN DEVLET TELEVİZYONU VRT1'İN GELENEKSEL 'KANSERİ YENMEK' GECCESİNE ONUR KONUĞU OLARAK KATILARAK,...
  2. Kanseri sezen'in desteğiyle yendim!

Kanseri sezen'in desteğiyle yendim!

Sesine hayran olduğum bi sanatçıdır kayahan daha önce hiç duymamıştım kansere yakanadığını çok şükür atlatmış başka sanatçılr gibi hastalığınıda reklam malzemesi yapmamış tebrikler.. USTA BESTECİ VE YORUMCU KAYAHAN, İKİ KEZ YENDİĞİ KANSERLE MÜCADELESİNDE SEZEN AKSU'DAN ÇOK DESTEK GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ. 1990'da kansere yakalandınız ve 10 yıl sonra da tekrarladı. O süreçte, hayatımı kaybederim...
  3. Nilüfer'e Kanser Teşhisi Konuldu

Nilüfer'e Kanser Teşhisi Konuldu

nilüfer kansermi meme kanseri tedavisi kanser olan sanatçılar hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Ünlü sanatçı Nilüfer'e de kanser teşhisi konulmuş melekler...Bu ara sanat camiasından birçok ünlü isim bu lanet hastalığın pençesine yakalanmış durumda...Muhteşem Yüzyıl dizisinin senaristi Meral Okay, Adını Feriha Koydum dizisinin başarılı oyuncusu Vahide Gördüm'den sonra şimdide...
  4. Kansere Neden Olan Yiyeceklerden Bazıları

Kansere Neden Olan Yiyeceklerden Bazıları

Gün içinde birçok yiyecek tüketmekteyiz. Kimi zaman pratik olarak hazırladığımız yiyecek tüketimlerinde bulunarak kanser denilen illet hastalığa yakalanabilmekteyiz. Bugün sizlerle kansere yakalanmamıza sebep olabilecek yiyeceklerden bazıları ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Umarım sizler için faydalı olabilirim. *Mikrodalgada patlamış mısır yapmak bize pratik gelir. Halbuki hazırladığımız...
  5. Ülseratif koliti olan her hasta bağırsak kanseri olur mu ?

Ülseratif koliti olan her hasta bağırsak kanseri olur mu ?

Barsak kanseri denildiğinde öncelikle aklımıza gelen kolon kanseri yani kalın barsak kanseridir. Barsakların iç tabasındaki hüclerin kontrolsüz çoğalması barsak tümörünün gelişmesine neden olur. Barsağın iyi huylu tümörlerine polipkolonoskopi denilmektedir. Kötü huylu hale döndüğünde ise kanserden bahsedilir. Polipler çevre dokulara yayılmaz ve ile polipektomi denilen yöntem ile kolaylıkla...

Sayfayı Paylaş