gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kanseri Sonlandıracak Meyve

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, dengeli beslenme, faydaları, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, kansere iyi gelen besinler, kansere iyi gelen yiyecekler, papaya, papayanın faydaları, papayanın yararları, Sağlık, sağlık haberleri, sağlıklı beslenme, Şifalı Bitkiler, şifalı bitkiler neye iyi gelir, yararlı ve pratik bilgiler

Japon ve Amerikalı profesörlerin yürüttüğü ortak çalışmanın sonunda bu meyvenin kanserli hücreleri durdurduğu ispatlandı…

Japon ve Amerikalı profesörlerin yürüttüğü ortak çalışmanın sonucunda papaya meyvesinin rahim, meme, karaciğer, akciğer ve pankreas kanseri hücrelerinin büyümesini yavaşlattığı ispatlandı. Papayanın yaprağının da kanser hücreleri üzerinde doğrudan antitümör etkisi olduğu ve bağışıklık sistemini de güçlendirdiği açıklandı. Araştırmacılar, 4 farklı güçlü kanser hücre kültürünün papaya özüne tutulduktan 24 saat sonra yapılan ölçümde kanser hücrelerinin büyümesinin yavaşladığını belirlediler. Papayanın 24 saatlik kısa zamanda dahi kanser hücrelerinin büyümesini yavaşlatması ama buna rağmen sağlıklı hücrelere zarar vermemesi araştırmacılarda şaşkınlığa neden oldu.

Young bride bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İnş. bir çare olur özellikle rahim kanserlerine .. Gerçekten çekilcek bir hastalık değil etrafımda çok insandan duydum Allah kolaylık versin.

Young bride bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet belenimmmmm inşallahhhhhhh
    bütün kanser hastalarına ve bütün hastalara şifa versin rabbimmm. şu kanser illeti de artık olmasınn inşallah.

ßeLeN bunu beğendi.
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında tüm derdimize care hep doğadan .. Ama bulmak gerek

Kanseri Sonlandıracak Meyve konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyve

Meyve

Yoksul için zenginliğe, zengin için çok mala, bekar için evlenmeye, hanıma, çocuklara, aile bireylerine, emlake, hastalıklardan şifa bulmaya, sevinç ve neşeye, yararlı işlere, ilme, nakit paraya, Yaş meyve devamı olmayan rızka, kurusu sürekli olan rızka,, Mevsiminde ve olgunlaşmış meyve çobuk hasıl olacak rızık ve hayra, mevsimi dışında görmek, o meyvenin olgunlaşma mevsiminde meydana gelecek...
  2. Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!!

Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!!

Lütfen kafanızın bozulduğu herşeye açılım istemeyin. Gerçekten çok yoğunum. Ben gerçekten sorunu olan varsa yol göstermek isterim. Ama kavga ettik gelecekmi?? Kafam karışık nolacak ?? Beni seviyormu?? vs vs hep aynı şeyleri soruyorsunuz. Bu sorunlar sizin için önemli anlıyorum. ama cevap yazıyorum. Bir müddet sonra yine soruyorsunuz!!!! vee böyle devam ederse bu konuyu ben...
  3. Meyve Arajmanı

Meyve Arajmanı

meyve arajmanları çikolata arajmanları Malzemeler: çilek Kivi Ananas Taze nane Bitter çikolata Hazırlanışı: Arajman için ilk olarak çilekleri benmari usulü eritilmiş çikolatalara bulayıp çöp şiş yardımı ile bir saksıya, karpuz ya da kavuna saplayın. Kivileri de ince elma dilimi ya da dilediğiniz bi şekilde keserek çöp şiş yardımı ile sapalyın. Ananasları yuvarlak dilimledikten sonra...
  4. kanser

kanser

merhaba ben rukiye. babam akciğer kanseri ve artık son evrsıne geldık butun tdafılerını gördü ve biz babama belli etmesek bile kendisi hersyin farkında psikoljık olarak babam ve annem çok etkileniyorlar biz blalrım olarak sürekli teselli etmeye calışıyoruz ama bızı terslıyor benı kandırıyorsunuz benım durumum hıç iyi degıl gıt gıde kötü oluyorum diyo bizler bu durumda ne yapacagımızı...
  5. Papaya Meyvesinin Kansere Karşı Etkileri Nelerdir...

Papaya Meyvesinin Kansere Karşı Etkileri Nelerdir...

Kansere Karşı Papaya Papaya Meyvesinin Kansere Etkileri Çağımızın en önemli hastalığı olan kanserle ilgili araştırmalara her gün bir yenisi ekleniyor. Ancak hepsinden iyi ve işe yarar sonuçlar elde edilmiyor. Ancak bir meyve, gerçekten yüz güldürecek!İşte kanserin düşmanı olan papaya araştırmalara göre kanserin büyüme hızını düşürdüğü belirlendi.... Japon ve Amerikalı profesörlerin...

Sayfayı Paylaş