gebe
  1. sonia

sonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kanserojen içermeyen boya kalemleri

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında sonia tarafından paylaşıldı.

çocuklar için boya kalemleri çocuklar için boya kalemi bebekler kalemi kalemleri saç boyakalemleri [​IMG]

Çocukların el becerileri gelişsin istiyoruz, kalem kağıt veriyoruz onlara resim yapsınlar diye. İlk başta kuru boya fena olmuyor ama sonra gazlılarla daha çok eğleniyorlar ama onu da ağzına dokar, zararlı maddeler var diye engelliyoruz.. İstanbulda'da 2 mağaza açan Japon markası Muji kanserojen içermeyen boya kalemleri üretmiş çocuklar için. T shirt de boyanabiliyor sanırım internetten okuduğum kadarıyla bu kalemlerle. Ben haftasonu gidip alacağım bunlardan birkaç set. Hem kendiminkilere hem de yeğenlere yılbaşı hediyesi yaparım belki de :dil:

Kanserojen içermeyen boya kalemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Injeksiyon Kalemleri...

Injeksiyon Kalemleri...

Daha kolay ve pratik insülin uygulaması için insülin şişesi, enjektörü ve iğne uçlarının birarada kalem şekli verilmiş setleridir İnsülin kalemleri ile nümerik olarak insülin dozunu ayarlamak mümkündür. Bu nedenle görme fonksiyonu zayıflamış kişilerde daha rahat kullanım olanağı vardır. Yine bu sette kullanılan insülinlerin oda ısısında daha uzun süreli dayanmaları, klasik insülin...
  2. Kanserojen rujlar!

Kanserojen rujlar!

kalıcı ruj markaları rujların içeriği ruj içeriği rujun Kanser Yapan Rujlar (mutlaka okuyun) Korkunc ama gercek, gercekten SİMSİYAH oluyor. AMVAY(Artısty), AVON ve PASTEL'de renk degismedi. Listeye ilaveten VEPA'da da degisiklik oluyor. DİKKAT ! ! ! ! ! Iste size rujunuzda KURŞUN bulunup bulunmadigini incelemenin yolu.. Okumaya devam ediniz !!!!! Kursun, kansere yol acan...
  3. Farklı Kalemler

Farklı Kalemler

değişik kalemler farklı kalemler Birbirinden farklı ve sıradışı kalemler buldum melişler hadi hep bebaber bakalım:) şuna bak ya... vuuu geliyoreeeeeee.. davşan :) bundan benim de olsun isterdim.. iğnee yapammı sana:)
  4. ßeLeN'in Kaleminden..

ßeLeN'in Kaleminden..

güzel yazılar, sözler,üzgün sözler, istek mektubu hakkında yazılar burada Öylesine yazmıştım bir ara pc de dolaşırken çıktı karşıma paylaşmak geldi içimden; Benimkisi bir istek mektubu hayattan ..! Dileklerim , isteklerim , sahip olmak istediklerim vs .Neden degerini bilemeyiz ki yasamın , elimizdeyken herseyin degerini, neden kaybedilince anlasılıyor önemi ...Yada niye ozaman daha iyi...
  5. Kimyasal İçermeyen Doğal Tonik Tavsiyeleri!

Kimyasal İçermeyen Doğal Tonik Tavsiyeleri!

kimyasal içermeyen tonik, doğal tonik tarifi, doğal tonik nasıl yapılır Sevgili melekler, cilt temizliğinin odak noktası olan tonikler, pek çok markayla kozmetik reyonlarında yerini alıyor. Ancak en iyisi kimyasal içermemesi diyorsanız, hem cildinizi temizleyecek hem de zarar vermeyecek doğal tonikleri sizlere tanıtmak istiyoruz. Unutmayın cildinizin daha sonra da gergin ve ışıl ışıl...

Sayfayı Paylaş