gebe
  1. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında яαρ-кızı... tarafından paylaşıldı.

Geçen yıl arkadaşlarla kantine inicz son dk cem,şeyma fuat ve ben işimiz çıktı siz inin biz gelioruz dedik,tamda kantine inen merdivnlerin karşısında kalorifer var. onun yanında dolu su bidonları ki düştüklerinde çıkardıkları sesleri tahmin edemzsiniz:D3 kattan duyulr.. ayakkabılarımın altı ıslak olmalı:) ayağımın nasıl kaydığını anlamadım.ama "pat! pat! pat! pat! pat!" durmadan popomn üstünde inmeye başladım merdivenleri bütün merdivenleri öle inmiştim..o sırada yukarı çıkmak için merdivenlere yaklaşan dier arkdaşımız" naaptınız yaaw?okul yıkılıo zannettim.. bidonlar mı düştü?" diyince herkes gülmeye başlamştı....1 hafta sınıftan çıkamadım..:):)

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)
    ayy yasık kıyamammmm:hhh:insanlık haliiiii..okulda herhangi bir hasar varmıı:D:D

3. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)

Müdür okullar kapanırken tadilata alınacaını sölemişti ama bilmiom artık neden :raila:

Kantin merdivenleri..( ooofff offfff) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Merdivenler

Cem Adrian Merdivenler

Sundum ellerinize kalbimin tüm çiçeklerini, gitmek yerine Güneş gibi doğdu yüzüme geceleri ay, buz gibi ellerimle Gördüm,kördüğüm olduğumu Sonu gelmez masalları puslu şehrinde İçtim kana kana sularını zehirli nehirlerin gözümü kırpmadım bile Acıyor,duyuyor musun ? Kanıyor,içimde bir şey.. Yanıyor,görüyor musun alevleri her yanımı sarıyor? Acıyor,duyuyor musun?...
  2. kac dakika kaldi ooofff

kac dakika kaldi ooofff

Oğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 35 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - HaLa 35 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 34 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 34 uLan 34 aL su saati ben uyuyorum .. Öğrenci 1 - .. Öğrenci 1 = Kaç dk var ?? Öğrenci 2 = hmm [saate bakar] kaçta caLıyodu ?? Öğrenci 1 = bi dk [iLk dersten başLar hesapLamaya] Öğrenci 2 =...
  3. offfff özlemek....

offfff özlemek....

offfff özlemek
  4. televizyonsuz hayat offfff

televizyonsuz hayat offfff

annemde ne inatmış eve 1.5 senedir bi televizyon almadı :S arkadaşlar 1.5 senedir annemin inatı yüzünden bizim evde televizyon izlenmiyor varmı böle bir olay :tsk:1.5 sene önce abim kumandayı annemin yanında duvara vurup kırdı diye televizyona hasretiz :sinirli: annem dizi izlerken abim maç izliyicem dedi artık hiçbi program izleyemiyoruz,anne inatı bırak diyincede bilgisayar var...

Sayfayı Paylaş