gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kanundan sonra aylıklarımdan sağlık sigortası primi de mi kesilecek?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ssk aktifmi sigorta aktif mi ssk aktifleştirme sigorta aktifleştirme sigortam aktifmi Halen memur olarak çalışıyorum bu Kanundan sonra aylıklarımdan sağlık sigortası primi de mi kesilecek?
    Hayır, halen memur olarak çalışanların aylıklarından bugüne nazaran daha fazla kesenek kesilmeyecektir. Bu durumdakiler için her ay % 12 oranında Genel sağlık sigortası primi çalıştıkları kamu idarelerince ödenecektir.

Kanundan sonra aylıklarımdan sağlık sigortası primi de mi kesilecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanundan sonra aylıklarımdan daha fazla mı kesenek kesilecek?

Kanundan sonra aylıklarımdan daha fazla mı kesenek kesilecek?

Halen memur olarak çalışıyorum bu Kanundan sonra aylıklarımdan daha fazla mı kesenek kesilecek? Bu Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önce iştirakçi olup, Kanunun yürürlüğe girdiği tarih itibarıyla Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi kapsamına alınanların kesenek ve karşılıkları, fiilî hizmet zammı ve itibari hizmet süresi karşılıkları ile %100 artış...
  2. Genel Sağlık Sigortası Primi Ücreti 2012

Genel Sağlık Sigortası Primi Ücreti 2012

Zorunlu sağlık sigortası pirim oranları ? 2012 Genel sağlık sigortası pirim oranları neye göre çıkacak ? Prim ödemede nelere dikkat etmemiz gerekiyor ? Ücret hesaplaması nasıl yapılmakta ? GSS olarak kısaltılan Genel Sağlık Sigortası başvurusunu yapmayanlar yani henüz GSS’li olmayanlar ve sigortalılık statüsü sona erenler ile bakmakla yükümlü olduğu kişiler, SGK tarafından kendiliğinden...
  3. Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

Genel Sağlık Sigortası Primi Formu Merhaba arkadaşlar sizlerden Genel Sağlık Sigortası Primi Formu rica ediyorum bana yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama

Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama

Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama Selam millet Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama konusunda yardımınıza ve bilginize ihtiyacım var.
  5. Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu

Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu

Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu hakkında bilgi rica ediyorum sizden. Ve şimdiden bilgiler için çok tşkler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş