gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kanuni'nin Bisiklet Keyfi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

halit ergenç halit ergenç haberleri

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın Kanuni'si Halit Ergenç geçtiğimiz gün bisiklet keyfi yaparken görüntülendi. Uzun bir bisiklet sürüşünün ardından eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali'yle buluşan ve dondurma yiyen Halit Ergenç'i bu halde görenler hayli şaşırdı..

At binenin bisiklet kullananın! Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç yıllar sonra yeniden bisiklete binmeye başladığını söyledi. Dizi setinde bol bol ata binen Ergenç'i önceki gün Bebek'te uzun sakalları, şortu ve kaskıyla bisiklet üstünde görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

EŞİ VE OĞLUYLA DONDURMA KEYFİ

Uzun bir aranın ardından bir süredir iki teker keyfine yeniden başladığını söyleyen Halit Ergenç, bisikletiyle Ulus'tan sahile inip Rumeli Hisarı'na kadar gidip Bebek'e geri döndü. Burada eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali ile buluşup dondurma alan Ergenç, daha sonra yine bisikletiyle evinin yolunu tuttu.

Bergüzar olmak kolay değil!

Bisikletiyle Boğaz turu atan Halit Ergenç, Bebek’te eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali’yle buluşup dondurma molası verdi. Oğluna dondurma alan Korel’in üzerinde İngilizce, “Ben olmak hiç de kolay değil” yazan tişörtü dikkat çekti.

2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    guzel.. berguzel ve halit cıftıne tam yakıstıramıyorum :D bısıkletı bınmek tabı zevklı oluyor bende eskınden bınerdım:D:D

Kanuni'nin Bisiklet Keyfi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bisiklet kazaları!

bisiklet kazaları!

bisiklet kazaları hakkında bilgi bisiklet kazaları ile ilgili bilgi ile ilgili yazı kazalarıyla yazı kazası
  2. İlk Bisiklet

İlk Bisiklet

ilk bisiklet nerede üretildi 1645 yılında ilk bisiklet patenti Fransız Jean Theson’a, iki kişinin oturarak hareket ettirdiği dört tekerlekli küçük bir alet yaptığı için verildi.1690 yılında Fransız asilzade Sivrao Kontu tarafından, iki tahta tekerleği olan ve “celenfer” adı verilen pedalsız bir bisiklet yapıldı.Daha sonra tahta tekerleklerin yerle temas eden yüzleri demir çemberle kaplandı;...
  3. kanuni'nin son vasiyeti

kanuni'nin son vasiyeti

kanuninin resmi kanuninin resimleri kanuni nin resmi hürrem sultan ölünce kanuni ne yaptı nin resmini kim yaptı Kanuni Sultan Süleyman vasiyet etmiş: ''Ben ölünce sağ elim,avucum yukarı bakacak şekilde tabutumun dışına bırakıla'' kimseler soramamış nedenini nasıl sorsunlsr emir büyük yerden.Vakit gelince emir yerine getirilmiş ve padişahın zevcesine sorulmuş nedeni.'' Anlamadınız mı ben...
  4. Bisikletin icadı

Bisikletin icadı

bisikletin tarihçesi bisikletin icadı tarihi icadı kısaca tarihçesi resimli Bisikletin icadı ve tarihi gelişimi, bisikletin icadı ve gelişimi, bisikletin icadı wikipedi, bisikletin icadı kısa, bisikletin icadı kısa bilgi... Sevgili meleklerim, bisikletin icadi ile ilgili istedik ki sizlere kısaca bir bilgi sunalım. Bakın bakalım bisiklet ilk nasıl icat olunmuş :) Bende gençliğimde seneeeee...
  5. Kanuni'nin Oğlu Hastaneye Kaldırıldı!

Kanuni'nin Oğlu Hastaneye Kaldırıldı!

bergüzar korel haberleri halit ergenç haberleri halit ergençin oğlu Sevgili melekler, sevilen oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in oğulları hastaneye kaldırıldı. Bir süre hastanede tedavi altında olacak minik Ali ağır bir gribal enfeksiyon geçiriyor. Karadayı dizisinin güzel oyuncusu Bergüzar Korel ve yine oyuncu olan eşi Halit Ergenç'in oğulları Ali hastaneye kaldırıldı üç...

Sayfayı Paylaş