gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kapak fotoğrafları ayarları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar ben facebook kapak fotosu arıyordum buldum ama bi türlü ayarlayamıyorum. Yükleme bittikten sonra bir şekilde netlik gidiyor. Acaba bu netlikle ilgili ayarlamaların nasıl olduğunu bilen var mı. Yani netlik gitmesin ayarları tam olsun neye dikkat etmem gerekiyor ki benim ?

Kapak fotoğrafları ayarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

İspanya’nın ünlü sinema sanatçısı ve şarkıcısı Monica Molina son albümü “Autoretrato”nun CD kapağına Türkiye’de çekilen fotoğrafını koydu. MADRİD - Gelecek ay çıkacak albüme İstanbul Boğazı’nda çekilen bir fotoğrafını koyan Monica Molina, Türkiye’de geçirdiği günlerle ilgili Lecturas adlı haftalık dergisine açıklamalarda bulundu. Birinci sayfadan verilen ve İstanbul ile Kapadokya’da çekilen...
  2. Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme Facebook'a Nasıl Kapak Eklenir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda günümüzün en popüler paylaşım sitesi oaln Facebook'a kapak fotoğraf nasıl eklenir hep birlikte öğreniyoruz. Kapak fotoğrafını ekleyeceğiniz alanda aşağıdaki şekilde de gördüğünüz gibi Kapak Ekle kısmından Fotoğraf Ekle'yi seçin. Fotoğrafı seçtikten sonra sağa-sola hareket ettirerek...
  3. Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları da paylaşırsanız bu sayfada çok ama çok minnetdar kalacağım size:)
  4. Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

Selam arkadaşlar, ilk zamanlar çok hoşuma gitti ama artık bu kapak fotoları hiç te cazip gelmiyor. Herkeste var ve ben artık sıkıldım artık kaldırmak istiyorum. Nasıl yapacağım bunu bir yardım etseniz..
  5. Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

bu konu dini kapak resimlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook zaman tüneli profiliniz de kapak resmi olarak dini resimler arıyorsanız sizlere beğeneceğinizi umduğum birbirinden güzel dini kapak fotoğraflarını paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş