gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar, ilk zamanlar çok hoşuma gitti ama artık bu kapak fotoları hiç te cazip gelmiyor. Herkeste var ve ben artık sıkıldım artık kaldırmak istiyorum. Nasıl yapacağım bunu bir yardım etseniz..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kapak Fotoğrafları Silmek için yapmamız gerekenler şöyle arkadaşlar Öncelikle Kpak fotoğrafınızı kaldırın Fotoğrafı kaldırdıkdan sonrada kapak fotoğraflarını teker teker silmeniz gerekmektedir. Yada direk olarak kapaf fotoğrafları albumünü silmeniz gerekiyor.Silmek istediginiz resmi seçin ve aşşagıda seçenekler diye bir buton olacak bu butona tıklayın açılan menüden bu fotoğrafı sil seçenegine tıklamanız yeterlidir.

Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.
  2. Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları da paylaşırsanız bu sayfada çok ama çok minnetdar kalacağım size:)
  3. Kapak fotoğrafları ayarları

Kapak fotoğrafları ayarları

Ya kızlar ben facebook kapak fotosu arıyordum buldum ama bi türlü ayarlayamıyorum. Yükleme bittikten sonra bir şekilde netlik gidiyor. Acaba bu netlikle ilgili ayarlamaların nasıl olduğunu bilen var mı. Yani netlik gitmesin ayarları tam olsun neye dikkat etmem gerekiyor ki benim ?
  4. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Bu konu; facebook kapak fotoğrafı nasıl oluşturulur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizlerle sık sık çeşitli facebook kapak fotoğrafları paylaşıyoruz forumumuzdan. Ancak bu kapak fotoğraflarını siz kendiniz de yapabilirsiniz. İstediğiniz resimlerden oluşturabileceğiniz kapak fotoğrafı için neler yapmanız gerekiyor bu sayfamızda bilgiler veriyoruz sizlere... Facebook...
  5. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..

Sayfayı Paylaş