gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kapak gibi sözler...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

kapak yapan sözler kadınlardan erkeklere kapak sözler kıza kadınlara erkeklerden kadınlara Meleklerim birilerine kızdınız veya bir laf sokmak istediniz .. işte sizleree kapak gibi cümleler...

Akşam yemeğine geç ya da erken gelmemle içten ilgilenen bir kadın uğruna, bütün dehamı ve tüm eserlerimi, feda etmeye hazırım.... Ivan Sergeyeviç Turganyev

Bazen küçük bir bakış, insana dünyaları verir. Bazen küçük bir bakış, insanı cehennemin derinliklerine yollar.... Jean Jacques Rousseau

Bir genç kız 24 yaşına kadar hayatının erkeğine rastlamadıysa, dünyada ondan talihli insan yoktur... Deborah Kerr

Aşkı sıradan kadınlar yaşar. Güzel olanlar, kendilerini sergilemek için çalışmaktan, aşka zaman bulamazlar... Katherine Hepburn

İstatistiklere göre, 80 yaşındaki her erkeğe, aynı yaştaki 5 kadın düşüyor. Bir erkek için bu orana, o yaşta sahip olmak ne acı... Douglas Fairbanks

Karınız size, "Karnını içeri çek" demeye başladığında, siz zaten çekiyor iseniz, orta yaşa gelmişsiniz demektir... George C. Scott

Bir zamanlar erkeğin üstün olduğuna inanıyordum. Sonra evlendim. Karım bu inancımı tamamen yıktı... Jack Lemmon

Bir kızın, daha akıllı görünmek yerine daha güzel görünmeyi tercih etmesi doğaldır. Çünkü, erkekler de her zaman, olduklarından daha kibar görünürler... Farah Fawcett

Zafer; savaşta kovalayan, aşkta ise kaçan erkeğindir... Napolyon Bonapart

Aşk, bir kişi ile geriye kalan herkes arasındaki farkın, çok fazla abartılmasıdır... Bernard Shaw

Aşkın gözü kördür derler... Yalan! Seven, sevdiğinde, başkalarının gördüğünün en az iki katını görür... Josh Billings

Sevgilim doğruyu söylediğine yemin ederse, ona inanırım. Yalan söylediğini bildiğim halde... William Shakespeare

Saat 7'de randevu verip, 9'da gidin. Yollara düşmemişse, artık sizi sevmiyor demektir... Marlene Dietrich

Evlilik orduya yazılmak gibidir. Kışlada herkes şikayet eder ama "tezkere" bırakıp, kalanların sayısı o kadar çoktur ki... James Garner

Evlilik insana çok şey öğretir. Sadakat, sorumluluk, hoşgörü, anlayış gibi... Ancak bekar kalırsanız, zaten bunların hiçbirine ihtiyacınız olmaz... Burt Reynolds

ABD'nin First Lady'si maaş almayan tek devlet memurudur ve bir tek kişi tarafından seçilir: Kocası... Nancy Reagan

Amerikalılar, özgürlüğün bedelini en yüksek ödeyen millet olmakla övürüler. Yalan değil. Boşanma istatistiklerine bir bakın... Jerry Lewis

Hiçbir kadın aynı erkekle 50 yıl evli kalamaz. 25 yıl sonra, o artık aynı erkek değildir... Bob Hope'un eşi Dolores Hope

Kadın fil gibidir. Herkes bakmayı sever. Ama kimse evinde beslemek istemez... Warren Beatty

Sürekli havlayan bir köpeğim, habire küfreden bir papağanım, dumanı tüten bir sobam ve geceyi hep dışarıda geçiren bir kedim varken, niye evleneyim?... Lauren Bacall

Kadınlar, peruk, takma kirpik kullanırlar, özel sutyenlerle göğüslerini büyük gösterirler. Sonra da "Artık gerçek erkek kalmadı" diye şikayet ederler... Robert Redford

Evlilik, dünyanın en usta sihirbazıdır. Önünüze konan harika bir meze tabağını, kısa sürede kirli bir bulaşığa çevirir... Ryan O'Neal

Modaya uygun giyinmek çok kolay. Kadınlar için çok, erkekler için az giyineceksiniz o kadar... Angie Dickinson

Karımı asla aldatmam. Evde biftek beni beklerken, sokakta niye köfte peşinde koşayım... Paul Newmann

Genç kız, ideal erkeği bulma çabasından vazgeçip, bir koca aramaya başladı mı, kadın olmuş demektir... Raquel Welch

Mutluluğu bulmak için değil, paylaşmak için evlenilir... Harry Emerson Fosdick

Başarılı bir evlilik, insanın pek çok kez aşık olmasını gerektirir... Aynı insana... Robert Wagner

Kadını asla küçük görmeyin. Tabii yaşı ve kilosu dışında... Shelley Winters

Bir erkek her kadınla mutlu olabilir. Yeter ki ona aşık olmasın... Oscar Wilde

Kapak gibi sözler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

anlamlı sözler uzun uzun ve anlamlı sözler Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey...
  2. Cocuklardan kapak olacak sözler

Cocuklardan kapak olacak sözler

kapak olacak sözler kapak duvar yazıları öğretmene sözler öğretmenlere öğretmene laflar Kucuk bir kiz ögretmeni ile balinalar hakkinda konusuyordu. Ogretmen bir balinanin insani yutmasinin fiziksel olarak imkansiz oldugunu soyledi, cunku balinalarin bogazi cok kucuktu. Kucuk kiz Jonah'i (Yunus peygamber) bir balinanin yuttugunu soyledi, sinirlenen ogretmen balinanin insani yutamayacagini...
  3. kapak olacak bu sözler

kapak olacak bu sözler

kapak olacak sözler kapak olacak laflar duvar yazıları kavgada sözler kavgada söylenecek :deli:Sevgili meleklerim, Bu sözler tam kapaklık:deli: Aklınızda bulunsun ,belki kullanırsınız:puf: Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer! > Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ? > arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere...
  4. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...
  5. Kapak Olacak Sözler 2013

Kapak Olacak Sözler 2013

Bu konu; Kapak Olacak Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen öyle bir laf söylemek ister ki insan karşısındakine, öylece kalakalsın, biraz şapkasını önüne koyup düşünsün, ölçsün, biçsin. İşte bu gibi durumlar için kapak olacak sözler ekliyoruz bu sayfamıza... Dünyan öyle kararsın, öyle kararsın ki aydınlatmak için gözlerimi arayasın... Affettiğimden sanma...

Sayfayı Paylaş