gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kapak olacak bu sözler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kapak olacak sözler kapak olacak laflar duvar yazıları kavgada sözler kavgada söylenecek :deli:Sevgili meleklerim, Bu sözler tam kapaklık:deli:
    Aklınızda bulunsun ,belki kullanırsınız:puf:

Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer!
    > Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?
    > arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere yem oLmak.. ya aDam gibi ya aDam gibi gideRiz!

> aşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa…!
    > itLe köpekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim
    > güLmek bir tek oNa yakışıyoR..!
    > aDam oL öyLe Yaz!
    > Yazmak tarzım değil! çizerim (H)
    > Biz akıL vermez, gösteririz.. Konuşmaktansa susar, ses bekLeriz.. Değer verdikmi karşıLığını isteriz..
    > seN düşünürsün, Ben uygularım iŞte farKımıZ Bu!
    > haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok deLikanLıLıK.
    > buRda etiKet geçmeZ. ne entel ayakLar, ne sulu tavırLar, buRası Türkiye, Yok öyLe!
    > sendeKi güzeLLik ne ki, bendeKi aşkıN yaNınDa.
    > İntikam nedir ki ? Bendeki nefRet en büyük intikam duyGuLarını dize getiRir.
    > Sussss! Adam oLmak susmakLa başLar. Sus ve itaat et!
    > seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne luzmu var!
    > Entel dantel ayakları bilmeyiz biz ama her kahvehanede masamız her karakolda ismimiz her güzel kızda resmimiz vardır
    > Tek bir ihtimal var. Ben olmadan bir hiçsin!
    > Senin marka olduğun yerde ETİKETİ BEN KOYARIM!
    > Buranın havası bozuldu! Biri ışığı açsın, fotosentez zamanı!
    > Sigaram ve sen o kadar çok benziyorsunuz ki, ikinizi de ayağımın altında rahatça ezebilirim!

Bizim Mekanımızda Bize Hava Atma Olursun 1,5 Adana…
    Alırım hesabını üstün kalır ona göre ayık Ol..
    Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım.
    3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında.
    Bizim Kurduğumuz Hayallerde öLüm Yaşadığımız Hayatta Ölümün Kendisi Vardır.
    Ayaklarını Eline veririm yürümesini unutursun ona göre…
    5 Kişilik Amigo Takımıyla Alemde Şebek Olma, Adam Ol DeLikanlı Yolunda insan Ol.
    Seni içtiğim biraya Buz diye katarım üstüne redbull çakarım tosunum.
    parazit yapma çekil aradan çorap niyetine giyerim seni.
    yakında sana uçmayı öğretecem şimdilik yürümeyle başla sonra uçuşa geçiceksin.
    Bizim gecelerimizde Kavga Sabahlarımızda Adres Sorma Vardır.
    fazla nazik olma mezarına çiçek yollarım bu durumda.
    Lafımla Bu Alemi titretirim Şeklimle herkeze önünü ilikletirim..
    Koca Karı gibi Laf Yapacagına Delikanlı Gibi işini yap!
    gözümün gittiği son nokta kurşunumun gideceği son noktadan daha öte hayaller içinde.
    bizimle dans etmeye çalışma yürümeye hasret kalırsın.
    Yaşamak istiyorsan fazla Soru Sorma.
    Birdaha Aynısını tekrarLarsan şuandan itibaren ilk ve son benim yüzümü görüceksin hayatında.
    Traş yapma kimseye kesilir güzel yüzün birden bire.
    Seni Arabamın Arkasına Nazar Boncuğu yaparım görenlere ibret olursun adam oL.
    Adam Ol yediğin ekmeğe şükret geri vites yapma yediğin ekmekte kalmaz…
    Gücünü göstermek için delikanlı olucaksın
    Esrar Kubar Al Senin Olsun Biz Delikanlıyız Aleme Şekil Olsun..
    gece yarısı bedenimde katil yarası delikanlı olmak için seçtim bu yolları!
    Uçmak istiyorsan hayal kurma biz seni uçururuz ama sonra inişin kötü olur koçum..

ahueda bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

karda bile adam olur senden adam olmaz bn lf olsun die knuşmomki konuşuom lf oluo

3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    güzeldiiii hahahahahaha

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Senden korksam karşında olmazdım

5. lanixax

lanixax Forum Okuru

vallha çok işime yaradı güzeldi:D :D :D :D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7. fakrana

fakrana Forum Okuru

erkek değilmi hepsi aynı diyen kızlar düzgün olsaydınızda bütün erkekleri tanımasaydınız

8. susqun kissss

susqun kissss Forum Okuru

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

senin marka olduğun yerde fiyatını ben koyarım.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

itle köpekle uğraşacak vaktım olsaydı veterıner olup senı tedawi ederdım

11. seda nur

seda nur Forum Okuru

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kapak

size bir kapak söz 3 kuruşukluk insana 5 kuruşukluk değer verirsen kalan 2 kuruşla seni satar

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

önce söyllenene bakarım laf mı diye sonra söylenene bakarım adam mı diyeeeeee!!!!!!0+

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

15. qüzel bbek

qüzel bbek Forum Okuru

kapak olacak bu sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karışık,komik,kapak,cix olacak sözler

karışık,komik,kapak,cix olacak sözler

cix sözler kapak olacak sözler en güzel kapak en cix komik delikanlılık tesbih sallayıp silah çekmek değil Delikanlılık tesbihi çekip silahı saklamaktır derdi olanın dermanı, dert çıkaranın belası oluruz... Eskiden Olsa Arkandan ßakar ağLardım Şimdi Arkama ßile Dönüp ßakmam Eskiden Uğruna Dünyaları Yakardım Şimdi İse ßir Kibrit ßile Çakmam.! ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη...
  2. Cocuklardan kapak olacak sözler

Cocuklardan kapak olacak sözler

kapak olacak sözler kapak duvar yazıları öğretmene sözler öğretmenlere öğretmene laflar Kucuk bir kiz ögretmeni ile balinalar hakkinda konusuyordu. Ogretmen bir balinanin insani yutmasinin fiziksel olarak imkansiz oldugunu soyledi, cunku balinalarin bogazi cok kucuktu. Kucuk kiz Jonah'i (Yunus peygamber) bir balinanin yuttugunu soyledi, sinirlenen ogretmen balinanin insani yutamayacagini...
  3. Kapak olacak sözler

Kapak olacak sözler

can acitici sözler can acıtıcı aşk sözleri acıtıcı sözler en ♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem ♥...
  4. Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

Gece tv izlerken uyurum ben dün gecede öyle oldu ve beyaz da kenan vardı o ara bir şarkı adı söyledi Tencere Kapak gibi bişeylerdi ama uykuyla dinleyemedim merak ediyorum çünkü adı ilgimi çekti ve bu yüzden sizden Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözlerini istiyorum arkadaşlar.
  5. Kapak Olacak Sözler 2013

Kapak Olacak Sözler 2013

Bu konu; Kapak Olacak Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen öyle bir laf söylemek ister ki insan karşısındakine, öylece kalakalsın, biraz şapkasını önüne koyup düşünsün, ölçsün, biçsin. İşte bu gibi durumlar için kapak olacak sözler ekliyoruz bu sayfamıza... Dünyan öyle kararsın, öyle kararsın ki aydınlatmak için gözlerimi arayasın... Affettiğimden sanma...

Sayfayı Paylaş