gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kapak olacak Msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kapak olacak nickler erkeklere kapak nickler erkeklere sözler olacak msn nickleri sözler Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ‘
    Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim…

?ê??îz Bê? ?êƒê? a£à?á?...

>>>?????l?? g?ç???? ?????ı????…¢??ı? ????g??…??ş ???? ????? ?????l??….!!!<<< <

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri… ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Dertlerimle başBaşayım….

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım…

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

~ ?? ???ı? ???????,?? ?? ?ü? ~

???¢? ??? ?? ????? ?????? G??????

Senn benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın…

??l????????? ??? ?üz?? ??l????? ?? ????z? g????? ??l? ?????z?ı?. çü??ü ????? ???ı?.

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK… ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM… Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM…

eRkekleriN “SeNi SeviyoruM” DemeSi ßiR MumuN “aSLa SönmeyeceğiM” DemesiNe ßenzeR..!

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM BİLE BANA GÜLDÜ .BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRECEĞİMKİ DÜŞMANLARIN BİLE SENİN İÇİN AĞLAYACAK

kapak olacak Msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapak Nickler

Kapak Nickler

sıradışı sözler facebook HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez...
  2. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  3. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  4. Kapak msn nickleri

Kapak msn nickleri

ßıktımmmmmm - anılcak bir 'adın'bile yok Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin! #"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş. #Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...! éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana...
  5. 2009 yazına kapak olacak msn nickleri

2009 yazına kapak olacak msn nickleri

kapak olacak msn nickleri kapak nickler 2009 msn nickleri 2009 değer bilmeyenlere nickler varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğum olsun .·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•· . Varlığımın değerini bilmeyenlere, yokluğum Kapak olsun ´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•· ´ ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m...

Sayfayı Paylaş