gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kapak Olacak Sözler 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Kapak Olacak Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bazen öyle bir laf söylemek ister ki insan karşısındakine, öylece kalakalsın, biraz şapkasını önüne koyup düşünsün, ölçsün, biçsin. İşte bu gibi durumlar için kapak olacak sözler ekliyoruz bu sayfamıza...

Dünyan öyle kararsın, öyle kararsın ki aydınlatmak için gözlerimi arayasın...

Affettiğimden sanma sakın, boşverdiğimden üzerinde durmuyorum pek çok şeyin...

Boşuna dememiş Mevlana: "Seni Seveni zehir olsa yut. Seni sevmeyeni bal olsa da unut..."

Yolculuklarımda hep elimde iki bilet, bir tanesi hep sana geri dönmek için...

Bir insana kalbin ısınmadıysa şayet Uzak durmayı öğren...

Sende beni sevdin ama herşeyden önce değil...

Açık sözlü olmalı insan ama edepsiz değil, rahat olmalı aynı zamanda ancak duyarsız değil...

Beklemesini bilirsen herşey ayağına kadar gelir...

Gülerken herkes yanında, ağlarken yalnız dostların...

Haksızlığa uğramak haksızlık yapmaktan iyidir...

Kapak Olacak Sözler 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

anlamlı sözler uzun uzun ve anlamlı sözler Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey...
  2. karışık,komik,kapak,cix olacak sözler

karışık,komik,kapak,cix olacak sözler

cix sözler kapak olacak sözler en güzel kapak en cix komik delikanlılık tesbih sallayıp silah çekmek değil Delikanlılık tesbihi çekip silahı saklamaktır derdi olanın dermanı, dert çıkaranın belası oluruz... Eskiden Olsa Arkandan ßakar ağLardım Şimdi Arkama ßile Dönüp ßakmam Eskiden Uğruna Dünyaları Yakardım Şimdi İse ßir Kibrit ßile Çakmam.! ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη...
  3. Cocuklardan kapak olacak sözler

Cocuklardan kapak olacak sözler

kapak olacak sözler kapak duvar yazıları öğretmene sözler öğretmenlere öğretmene laflar Kucuk bir kiz ögretmeni ile balinalar hakkinda konusuyordu. Ogretmen bir balinanin insani yutmasinin fiziksel olarak imkansiz oldugunu soyledi, cunku balinalarin bogazi cok kucuktu. Kucuk kiz Jonah'i (Yunus peygamber) bir balinanin yuttugunu soyledi, sinirlenen ogretmen balinanin insani yutamayacagini...
  4. Kapak olacak sözler

Kapak olacak sözler

can acitici sözler can acıtıcı aşk sözleri acıtıcı sözler en ♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem ♥...
  5. kapak olacak bu sözler

kapak olacak bu sözler

kapak olacak sözler kapak olacak laflar duvar yazıları kavgada sözler kavgada söylenecek :deli:Sevgili meleklerim, Bu sözler tam kapaklık:deli: Aklınızda bulunsun ,belki kullanırsınız:puf: Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer! > Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ? > arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere...

Sayfayı Paylaş