gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 kapalı tesettür abiye modellerine yer vermektedir. Tesettürlü bayanlara özel, 2013 en yeni abiye giyim modellerini sizler için galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyorum.

Her daim şıklık yarışından geri kalmak istemeyen kapalı bayanlarımızın çok beğeneceğine inandığım modelleri özel günlerde tercih edebilir, modanın gerisinde kalmayıp, şıklık yarışında ilk sıralarda olmanın gururunu yaşayacaksınız.

deniz-07 bunu beğendi.
Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık etli bayanlar için  abiye modelleri

Balık etli bayanlar için abiye modelleri

balık abiye modelleri balık modeli abiye abiyeler elbise modelleri modeli abiyeler Kim demişse halt etmiş kilolu hanımlara birşey yakışmaz diye:)Ben çok zayıflık tarafı değilim bir kıyafeti giydiğinde bana göre o elbiseyi doldurabilmeli kadın.Ordan burdan kemik çıkmamalı buda tabi sıfır beden tutkunları içindi dokundurmam çünkü herşeyin aşırısı kötü arkadaşlar.Çoğu bayan mankenlere imrenir...
  2. Hamile bayanlar için abiye modelleri

Hamile bayanlar için abiye modelleri

abiye modelleri hamile abiye modelleri hamilelere özel abiye modelleri burada.Bayanlar nedendir bilmem ama hamile kalınca kendilerini kaybediyorlar, kilo aldıkları için salaş giyinmeye başlıyorlar.Aldığınız kiloların bile sizi şık göstere bileceğini unutmayın.Günlük hamile kıyafetleriniz sade ve rahat ola bilir ama özel davetlerde de tam tersi şık ve zarif ola bilirsiniz.hamile bayanlara özel...
  3. Kapalı Abiye Modelleri

Kapalı Abiye Modelleri

Kapalı Abiye Modelleri arıyorum benim gibi kapalı hanımlar için lütfen yeni moda kapalı abiye elbise modellerini paylaşın kızlar
  4. Uzun ve Kapalı Abiye Modelleri 2013 Modası

Uzun ve Kapalı Abiye Modelleri 2013 Modası

Bu konu uzun ve kapalı abiyeler 2013 modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, abiye kıyafetler illa ki mini ya da dekolteli olacak diye bir şart yok. Uzun ve kapalı abiyelerle de son derece şık olmak mümkün. Dekolteden prk hoşlanmayan yad a bacaklarına güzenemeyen bayanlar için tasarlanan uzun ve kapalı abiyeler bu sayfamzıda sizlerle. Bu güzl kıyafetleri incelem küzere...
  5. Kapalı Bayanlar İçin Tesettür Abiye Modelleri 2016

Kapalı Bayanlar İçin Tesettür Abiye Modelleri 2016

Özel günler de bayanların giyim stili olan abiye modelleri farklı renk ve tasarımlar ile her sene sezonuna göre değişik modeller ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Açık ve kapalı hanımlar özel günler de diğer günlere göre daha titiz ve özenli bir şekil de hazırlık yaparak günün ve gecenin en şıkları arasın da olmak için bazen aylar öncesinden abiye modeli arayışına girerler....

Sayfayı Paylaş