gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kapalı otoparkı olan otobüs resimleri

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

otobüs resimleri otobüs çeşitleri [​IMG] [​IMG]

kapalı otoparkı olan otobüs resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otobüs

Otobüs

Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.İçinde yolcularla dolu otobüsü görmek, rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder. Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşmalar...
  2. hem karada hemde suda giden otobüs yüzen otobüs resimleri

hem karada hemde suda giden otobüs yüzen otobüs resimleri

suda yüzen otobüs büyük otobüs oyunları suda giden yüzen çeşitleri
  3. Kapalı...

Kapalı...

kapalı kapıların açılması için dua KAPALI... Şuur kapalı, akıl kapalı, hayâl kapalı… Gözler, kulaklar kapalı. Duygular kapalı ve en önemlisi ruh kapalı. Kalbin kapıları kapalı. Ne vardı bu kadar içine kapanacak? Bir de perdeler kapalı oralarda… Neleri kaçırdığının farkında mı oturduğu mekânlarda, yaşadığı bedende insan? Duyuyor musun, dinliyor musun beni? Hayat çağırıyor seni. Gönlünü dinle,...
  4. tüpleri kapalı olan arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin

tüpleri kapalı olan arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin

Arkadaslar sırf bu yazıyı yazabilmek icin uye oldum foruma. Agustos ayında tüplerimin kapalı olduğunu öğrendim. Dünya başıma yıkıldı hayallerim birer birer elimden alındı sanki.laparoskopi geçirdim açamadıklarını söylediler. çevremde bunu duyan akrabalarım bile bir süre korktu çocuklarını sevmemden.nazar ederim diye...hemen hemen her günüm bebekleri düşünerek geçti... operasyondan 3 ay sonra...
  5. HSG de kapalı olan tüpleri laparoskopide açık olanlar

HSG de kapalı olan tüpleri laparoskopide açık olanlar

laparoskopi nedir,laparoskopi nasıl yapılır,laparoskopi kimlere yapılır,laparoskopi sonrası hamile kalanlar,laparoskopi yaptıranlar,laparoskopi hakkında bilgiler Kısırlık (infertilite) tedavisi sırasında tüplerin (kanalların) açık veya kapalı olduğunu anlayabilmek için, tüplerin etrafında yapışıklık var mı değerlendirebilmek için, karın içerisinde endometriozis veya başka ek patolojiler...

Sayfayı Paylaş