gebe
  1. incele

incele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kapandım mı ben şimdi 2

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında incele tarafından paylaşıldı.

BİRAZ ÖNCE KAYINVALİDEM ARADI . esim onu arayyıp soylemis. bana geliyolarmış . Cok mutlu olmuş. Beni görmeye geliyolar cümbür cemaat. güleyimi ağlayayımmı

2. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kapanmak kötü bir şey değil ki.Ama zorla da kapanılmaz.

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kayın valıdenın gelmesıyle kapanmak arasındakı ilişkiyi ben anlayamadım nedense:S

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eee simdi nasil oldun,ve bu konu ne oldu merak ettim dogrusu.Aslinda bunu basarabilene kapanmak cok guzel,ozeniyorum bazen fakat ben basaramam sanirim cunku kapanmak sadece ortunmek degil onun agirligini ve sorumlulugunu tasimak gerekli.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şaka gibi bu kutlanırmı yahu? yani kutlamaya gelir gibi seni görmeye geliyor

kapandım mı ben şimdi 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve şimdi yoruldum ben

Ve şimdi yoruldum ben

Ben agladım ardından yalnızca… Bakakaldım sen ardında ki ben’e bakmadan giderken. Sen uzaklastın ben agladım,sen gittin ben agladım… Yolun gerisinde kalakaldım öylece Senin o kaldırımda yürümeni izledim.. giderkende sevdim seni.. Sen giderken ben sana daha çok baglandım.. Özledim.. Ama gelemedim sana,istemedin aşamadım bende yolu,aşıp varamadım sana,kaldıramadım etrafındaki kalkanları.....
  2. şimdi ben ne yapmalıyım...

şimdi ben ne yapmalıyım...

:18:merhaba arkadaşlar.derdim büyük bana göre lise öğrencisi oğlum birden okulu bıraktığını açıkladı.şoklar içinde yaşıyorum 3 gündür.tabi bundan sonra herşey üst üstte geldi ağlamaktan gözlerim kapandı şimdi.ne yaptıysak yok gitmeyecem diyor.evdeki huzursuzlukta cabası.şimdi ben ne yapacamı bilmeden öle bakıyom ben.eve sığamaz oldum sıkıntıdan.sizce şimdi ben ne yapmalıyım.:18:
  3. kapandım mı ben şimdi

kapandım mı ben şimdi

yeni kapandım kapandım yeni evliyim esim kapnmamı istiyor ve bana esarp alıp duruyo, bende evde yalnızken bunları evde deniyorum ama sadece ben evde yalnızken. Ama kesin kapanma kararım yok. bugün evde yine denedim ve işe daldım bu arada kapı çaldı bende kapı düğmesine bastım kocammış hemen aşağı gel arabadan eşyalrı al ben de işe geçicem dedi. Ben de apar topar kapıyı açtım ve dışarı çıtım....
  4. Napcam şimdi ben ?

Napcam şimdi ben ?

UYARI: Size ait bir Aile Hekimliği Tanımlaması henüz yapılmamıştır. Size en yakın Aile Sağlığı Merkezine başvurmanız gerekmektedir.Kişi BilgileriAdı :ELİFSoyadı :BELENAile Hekimi BilgileriAdı :Soyadı :İli :Kurumu :Adresi :Harita için tıklayınız... Tatlışlar büyük bir derdim var benım aile hekimliği sakaryada gözükuyor sımdı ıse baktıgımda kaydınız hıc bır yerde yok dıyor off bu konuda...
  5. ne yapayım ben şimdi ?

ne yapayım ben şimdi ?

öncelikle selamlar kızlar buraya üye olalı ilk defa konu açıyorum çünkü şuan sinir harbi yaşıyorum maddi durumum olmadıgı ve dışarda çalışamadığım için (oglum küçük ve huysuz bi çocuk ) yaklasık 6 7 ay önce katalog işine başladım ama inanın tek bi akrabam bir ürün dahi almadı benden almıyorlar ama baskalarından alıyorlar bende hiç ısrar bile etmedim ...kv ve ve eltimse hem almıyor hemde köstek...

Sayfayı Paylaş