gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kapat gözlerini küçüğüm...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Kapat gözlerini küçüğüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizi Müzigi gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisi)

Dizi Müzigi gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisi)

doktorlar dizisi kördüğüm aşk bir hastalıkmış sanki seni bende hapsetti yüreğim kilitli ben odamda kokunla şimdi konuştum duvar sesizdi adın nefesimdi buralar şimdi yangın yeri yokluğun yangının alevi söyle gitmenin sebebi neydi gözlerimi kapatsam yüzünü görür müyüm gündüzleri uzatsam geceler bi kördüğüm kapıları kapatsam yalnız üşür müyüm bi kuş olupta uçsam üzerine süzülür müyüm
  2. küçük gözler için makyaj

küçük gözler için makyaj

küçük gözler için makyaj küçük gözlüler için makyaj gözler video 1 Üst göz kapağınızın tamamına açık renk farı sürün. .................................................. .............................. 2 Koyu renk bir kalemle kirpik diplerine çizgi çekerek göz çevrenizi belirleyin. Çizgiyi dışa doğru dağıtın. .....................................................
  3. MİRAÇ..Kapatın gözlerinizi .Ve karanlığı seyredin ...

MİRAÇ..Kapatın gözlerinizi .Ve karanlığı seyredin ...

kapatın gözlerinizi ve karanlığı seyredin MİRAÇ Kapatın gözlerinizi Ve karanlığı seyredin İşte böyle bir gece Mekkede bir gece Yorgunluk havada Gariplik suda Simsiyah bir sessizlik Uyku bile uykuda Kâbenin hatîm kısmında Yanı üzre yatan biri var Yıl hüzün yılı Ebu Talib yok Yıl hüzün yılı Vefakâr eş Haticetül kübrâ yok Kâbenin hatîm kısmında Yanı üzre yatan biri var...
  4. öldüm ulan!!......!! kapat sana gözlerimi!!

öldüm ulan!!......!! kapat sana gözlerimi!!

öldüm ulan ölmekten kapatsana gözlerimi Sancıyan gecelerin ağırlığınca girdim hastalıklı rüyalarıma... Başucumda acabalarla beynime inen saat tik takları... KALK GİT ONA der gibi... Dokunsan!! Kar gibiyim parmaklarında kopsan buzul! Acının negatifi basıyor sözlerimi Öldüm ulan!! üzülmekten!! Kapat sana gözlerimi !! Vapursuz bir iskele gibi kaldım Mütedil dalgalı yorgunluğum.....

Sayfayı Paylaş