gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçenlerde kapattığım facebook hesabımı geri açmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda bilgi sahibi değilim, bu konuda bana yardım edebilecek kimse var mı?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır yapmanız gerekenler aşağıdaki makalede detaylı olarak anlatılmaktadır.
    Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Açılır

İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebook’uma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şunu önerilir : FACEBOOK YETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!

Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-mail’i atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pek önemsemiyoruz… Halbuki bizi baştan uyarıyorlar…

Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.” Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar…

Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor…

Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için [email protected] adresine e-mail atmamız gerekmektedir…

Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için hazır bi mail yazılmış onu gönderebilirsiniz. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.

Faceebook’dan gelen ilk mesaj’a karşilik İlk E-mail’i aticaksiniz. Sonra size Bir mail daha gelecek İkinci Mail’i aticaksiniz. Hesabiniz Büyük ihtimal acilacaktir.

Burda verilen kesinlikle olacak değildir. Sadece bir çözüm yoludur.

Önemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail” adresiniz ile mail atiyorsunuz. Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak. Lütfen geçerli mail adresi ile mail atınız der. Buna Dikkat Edin.

——————————————1. Kısımda Bu Mail’i Atacaksiniz.—————-

Hello Madam / Sir,

I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

What can i do to be activated my account again?

Regards…

2. Gelen E-mail’e karşilik İse bu Mail’i aticaksiniz ;
    hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

Bu Mesajdan Sonra size E-mail gelecektir. Büyük ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir.

Kapatılan Facebook Nasıl Açılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır blog hakkında herşeyi bilmek istiyorum.Hakkında bilgisi olan bana da ayrıntılı şekilde anlatırsa mutlu olurum şimdiden tşk. ediyorum. Sevgiler..
  2. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  3. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......
  4. facebookta grup sohbeti nasıl açılır

facebookta grup sohbeti nasıl açılır

Selam herkese. Ben face hesabı kullanıyorum ve grup sohbeti açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu doğrusu bilmiyorum.Yardım edermisiniz ?
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş