gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kapı paspas modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Paspas modelleri Hayvan desenli kapı paspasları

Bir insanın süslü olduğu herşeyinden anlaşılabilir.; giyiminden, evinden, takılarından.... Hatta evinin dışından bile anlaşılabilir. Mesela benim komşularımın çoğu çok süslü. Herkesin kapısında kapı süsleri, incik boncuklar, kurdelalar var. Paspasları da birbirinden güzel. Sizinde ruhunuzda kokoşluk varsa, kapınızın önüne yansıtmak için bu kapı paspaslarına bir göz atın meleklerim.

Bunlara resmen bayıldım. Çok güzeller.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Mayıs 2012
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok şirinler emeğine sağlık cnmm

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok beğendim özellikle son üçüne bayıldım:)

Kapı paspas modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü paspas modelleri

Örgü paspas modelleri

paspas modelleri paspas modelleri örgü örgü örnekleri Melekler evlerimizdeki ipleri değerdendirelim bakın negüzel evimize paspas yapabilirz:) Örgüden yapılmış harika paspaslara örgü işlerinin tamamının resimlerine ÖRGÜ GALERİMİZ linki ile ulaşabilir ve tüm modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Bölümü henüz yeni açtık çok fazla model yok ama yinede zaman içerisinde belkide siz bu konuyu...
  2. Taç Banyo Paspası Modelleri

Taç Banyo Paspası Modelleri

banyo paspas modelleri banyo paspası modelleri paspası taç paspasları paspasları Rengarenk capcanlı modelleriyle Taç paspaslar banyolarımızı renklendirip güzelleştirmeye devam edecek...
  3. çiçekli paspas modelleri hk.

çiçekli paspas modelleri hk.

çiçekli paspasları almak istesem nereden temin edebilrim???
  4. Eğlenceli kapı paspasları

Eğlenceli kapı paspasları

Kapı paspas modelleri Paspas desenleri Evimizin içini dekore ettiysek sıra kapımızın önüne geldi. Şu sıralar muzur tasarımlar çok moda. Bende bu kapı paspaslarını biraz muzur ama eğlenceli buldum. Özellikle sadece evliler yazan paspası :) Paspas moda show başlasın:)
  5. Banyo paspas modelleri

Banyo paspas modelleri

Banyo paspas takımı Kalpli banyo halısı Banyo dekorasyonunuza uygun renk ve desende banyo paspası ile hoş bir banyo yatayabilirsiniz meleklerim. Beyaz kırmızı bir banyo dekore ettiyseniz bu kırmızı kalp halı banyo paspas modeli banyonuza romantik bir hava katacaktır.

Sayfayı Paylaş