gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kapı perdeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kapı perdesi kapı perdeleri mutfak perdesi mutfak kapısı perdeleri Özellikle mutfak kapılarına yada benim kullandığım gibi lavabo girişlerine bu tür perdeler oldukça şık duruyorlar rengi ve modeli tamamen size kalmış piyasada birçok desen ve çeşidini bulmanız mümkün [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Playboy mu hahaha çok hoş yaa

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

playboy perde

bu perdeyi nerden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim odamı tamamlayıcı bir aksesuar olacak yardımlarınızı bekliyorum :)

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

çok güzeller bende kullanıyorum balkon ve lavaboda

Kapı perdeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perdeler..

Perdeler..

Ev mahremiyetinin koruyucuları:Perdeler Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. İşte perde temizliğinden perde çeşitlerine kadar perdeyedair herşey.. Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. Mahremiyetin sağlanmasının ardından işin içine estetik, kullanım rahatlığı ve kolaylığı oluşturacak unsurlar ilave olmuştur....
  2. Balon Perdeler

Balon Perdeler

balon perde Balon eteklerden sonra balon perdelerinde moda olması beklenebilir.Çocuk odaları yada mutfaklara gayet uygun olabilir.
  3. pembe perdeler...

pembe perdeler...

pembe perdeler pembe perde modelleri perde evlerini canlı renklerle dekor etmeyi seven meleklere bi öneri....bu yıl pembe çok moda...gerek mobilyada gerekse aksesuarlarda pembe ilk göze çarpan canlı renklerden...işte camlarınızı süsleyecek birbirinden güzel pembe perde modelleri...
  4. Perdeleri süsleme ...

Perdeleri süsleme ...

perde süsleri süs yapımı sahne süsleri Evet melişler perdelere süsler püsler bakın çokta güzeller..
  5. briz perdemi stor perdemi

briz perdemi stor perdemi

selam melekler mutfağıma briz perde taktırmayı düşünüyorum ama briz perdemi stor perdemi kararsız kaldım aranızda briz perde kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırmısınız. briz perde nasıl kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş