gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kapı süsüne yeni boyut

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çerçeveli kapı süsü Kapı süsü modelleri
    Kapı süslerini beğenmeme rağmen evimde hala kapı süsüm yok. Belki bu yaz midye kabuğu toplayıp kapı süsü yaparı
    m. bu duvar süsünde gördüğüm bir detayda çok hoşuma gitti. Kapı süsünden çerçeve sarkıtarak farklı bir detay yakalayabiliriz. Bakalım sizde bu çerçeveli kapı süsü modelini beğenecek misiniz?

Kapı süsüne yeni boyut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hırsızların yeni kapı açtırma yöntemi

Hırsızların yeni kapı açtırma yöntemi

dikkat!HIRSIZLARIN YENİ KAPI AÇTIRMA YOLU Gelen soyguncular, size kapıyı açtırmanın gürültüsüz bir yolunu bulmuşlar. Bunun için de kapı eşiğinden su döküyorlar. Siz bu suyu fark edip de nereden geldiğini anlamak için kapıyı açtığınız anda ağzınızı kapatarak sizi evin içine sokup etkisiz hale getiriyorlarmış lütfen atrafınızdakilerle paylaşın:slm:
  2. yeni bir hayat kapımda =)

yeni bir hayat kapımda =)

Yeni bir hayat beni beklıyor açmış kollarını hiç düşünmeden bana koş dıyor mutlu olmak birazda olsa gülmek için bana koş dıyor buzmana kadar çok bekledım ama bir sanıye bile beklemeye sabırım kalmadı o gidiyor umurumda bile değil artık üzülmedıgımı farkettım çok üzüldüm ama busefer zafer benim sadece benim olmalı savaşı kazan başar ben olamalıyım (:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: kahkahlar...
  3. kütahya seramikten duvarlarımıza yeni boyut

kütahya seramikten duvarlarımıza yeni boyut

duvar seramikleri kütahya seramik modelleri Ev dekorasyonunda duvar denilince akla sıva ve duvar kağıtları geliyor. Fayansları duvarlara uygulanması ise banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanılıyor. ama ben kütahya porselenin koleksiyonunu gördüğümde, bu seramikleri salonda tek duvarda duvar ünitesinin arkasında düşledim. Sizce de çok güzel olmaz mı meleklerim?
  4. Duvar raflaına yeni bir boyut

Duvar raflaına yeni bir boyut

Duvar rafı örnekleri Duvar rafında farklı detay Duvar rafında farklı detaylar yakalamak istiyorsanız basit bir duvar rafının altına bir obje koyarak farklı bir görünüm elde etmeniz mümkün. Bu dekoratif duvar farı size fikir verebilir meleklerim. Hoş bir duvar dekorasyonu sağlayacaksınız.
  5. yeni ipad 5in boyutları ve ağırlığı bilgi verin

yeni ipad 5in boyutları ve ağırlığı bilgi verin

Melekler tablet kullanıyorum ve duydum ki ipad 5 geliyormuş.Almayı düşünüyorum ama boyutları ağırlığı nasıl olacak, yanımda sürekli taşımam gerekiyor da..

Sayfayı Paylaş