gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Kapıların En Güzellerinden Biri Tevazu

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Kapıların En Güzellerinden Biri Tevazu
    Küçük, masum, kendi halinde yerlerden hoşlanırız hepimiz...
    Yemyeşil bir manzaranın bir kenarında duran, küçük kulübeye bakarken mest olur, orada bulunmak isteriz.
    Bizler, aslında küçük şeylerle mutlu, küçük şeylere talibiz…

Kapıların küçükleri de cazip bu yüzden…
    Bu yüzden, bu kapıyı gördüğümde tebessüm ediyor ve içeri girmek istiyorum.
    Kapının da samimisi olur mu demeyin?
    Samimi geliyor bana böylesi evler ve kapıları, kapıların açtıkları...
    Çünkü küçük yerlerde doğallık vardır, iç içelik vardır.
    İki kişi sığamazsınız bu kapıdan, ama içeride çok kişi yaşarsınız.
    Bir sedir, bir ocak tüten, bir kilim, eski tuğlalar, kireçle kaplı duvarlar...
    Bu kapıdan açılacak küçük bir dünyanın küçük dekorlarıdır.

Devasa kapılar ne kadar haşmetliyse, küçük kapılar da öylesi tevazu sahibi... İçimizde bir yerlerde saklanmış tevazu isimli minik çocuk seviyor bu kapıyı da işte o yüzden samimi geliyor bizlere…

Efendim, samimiyetin kapısından girip, mutlulukla karşılaşıyorum.
    Tevazu kapısından girince, yüce insanları görüyorum.

Hem alçak kapılardan bir insan ne kadar haşmetli de olsa eğilerek geçer, boynunu büker. Tevazu kapısı öyle bir şey işte…

Şu kâinatta, dünya denen mavi küçük bir noktada o kapıyı açan, bu kapıdan çıkan insan, ne kadar büyüklenebilir ki zaten…
    Bunun için, en güzel kapılardan biridir Tevazu…
    -alıntı-

Kapıların En Güzellerinden Biri Tevazu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en yeni en güzel bir dünya avatar!!!

en yeni en güzel bir dünya avatar!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çok güzel bir kapı altlığı süsü

Çok güzel bir kapı altlığı süsü

Kış mevsimine girmeden hazırlık yapmayı seviyorsanız; bu kapı altlığını da çok seveceksiniz demektir İneternette böyle bir çalışma ararken bulduğum kapı altlığını sizlerle paylaşmak istedim. Kardan adamlı olanının yapım aşamalarını bulamadım; ama basit bir şekilde kapı altlığının nasıl yapıldığına dair yapım aşamalarını gösteren aşağıdaki resimler, temel bir kapı alltlığı yapımı...
  3. Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri erkeğe alınabilecek romantik hediyeler yıldönümünde hediyeler yıldönümünde erkeğe ne hediye alınır alınacak romantik Merhaba melekler, Sizlerden biraz yardım isteyeceğim.Sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye ne olabilir.Yada siz olsanız ne alırdınız. Hangi hediye erkeği mutlu etmeye yarayabilir,hep birlikte bulalım hadiii :grouphug::grouphug:
  4. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...
  5. 2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

Çocukların yaşam alanları her zaman en özel dekore ettiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Odalarda kullandığınız kapı süsleri kız ve erkek bebek tercihine göre pembe ve mavi renk tercihleri ile oluşturulan süslerle kapılardaki yerlerini almaktadır. Kapı süsü tercihinizde kız ve erkek bebek resim profillerinden tutun da leylek, kalp, çiçek figürü gibi pek çok farklı resim imgeleri yer...

Sayfayı Paylaş