gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları…

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları… Benden gittiğini sandın ya hani, kitledim umutlarımı sanmaların üzerine… Gitmemişsin gibi, hiç bitmemişsin gibi uyudum sana dün…
    Uykumda içim ürperdi…
    Rüyamda bile sen yoktun…
    Gerçekliğini yaşattığın her ne varsa alıp, düşlerime kattın ve öylece gittin…
    Beni karmaşıklığının içine hapsedip, ellerini çektin…
    Şimdi bir sen yoksun birde sendeki ben yok…

Ve yine benim, yine sensiz yine bomboş yine darmadağın…

Düşündüm de "yok" olan çok şey var artık…
    Önce sen yoksun…
    Sonra senin bana kattıkların yok…
    Her şey senden öncesi…Senden sonrası hiç yok !
    Bir hiçlik bana kalan !
    Sorma yok olanları, dokunuyor !

Var olanların zamanı şimdi !
    Sensiz bir "ben" var…
    Hüzüne karışmış umutlar var…
    Beni içime küstüren, sende tükenen bende bitmeyen sevgim var !
    Dinmeyen yağmurlarım var…
    Anlattırma var olanları, canım yanıyor !

Kalemimin her darbesi gözyaşı misali…

Kalbimde sayısız cam parçaları…
    Kırılmışım, dökülmüşüm…
    Kendi kendime kalmışım başı boş sokaklarda…
    Yok olanlara var olanları karıştırıp, susmuşum aynada ki halime…

Ve yine;
    Sessiz bir köşede, kendimden düşmüşüm…
    Ve yine;
    Yüreğimde biryerlerde kaybolmuşum…

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Görme engellilere bilgisayar dünyasının kapıları ardına kadar açıldı...

...Görme engellilere bilgisayar dünyasının kapıları ardına kadar açıldı...

Görme engelli bilgisayar kullanıcılarına bilgisayar dünyasının kapılarını ardına kadar açan ve bu alanda geliştirilmiş en güçlü ekran okuma programıdır. Windows 9X, Me, 2000, XP, ve 2003 işletim sistemleriyole mükemmel uyumu sayesinde görme engelli kimseler içinvaz geçilmez bir çözümdür. Window-Eyes Görme engelli kullanıcılarına, neyi nasıl ve ne kadar duyacakları konusunda özgürce seçim...
  2. gitme...gidişin benim yok oluşum demek!

gitme...gidişin benim yok oluşum demek!

Bir duygunun esiri aklım sadece delicesine yaşamak var seni seninle.. Özgürlüğün pençesinde kıvranırken düşüncelerim hep sen varsın düşüncelerimde Sen gözlerimdeki hayal bakışlarımdaki tutarsızlık sen gecem sen gündüzüm gibisin Bir yolun başındaki kararsızlığım başlamak istediğim ama bir o kadar da korktuğum bir yol.. Seni istiyorum geceler boyu karşımda korkmadan dokunmak için sana...
  3. Ruhum, kapaLı kapıLar ardında kiLitLi

Ruhum, kapaLı kapıLar ardında kiLitLi

Ruhum kapalı kapılar ardında kilitli. Denize nazır bir yerde bıraktım bedenimi.. Benden ayrıldığında çok uzaklarda olacağını fısıldıyordu kulağıma.. Korkmadım onsuz olmaktan ve belki de kavuşma ümidiydi benim ki.. Dön deme çabası.. Kırgın değilim ruhumu bedenimden ayırmayı başarana.. Üzgün değildim kaldığım uzak diyarlarda.. İnsan bazen vazgeçer sevdiğinden ruhuna eşdeğer saydığı da olsa…...
  4. Cam kapılar

Cam kapılar

cam kapılar cam kapı modelleri Rengarenk modelleri farklı kesimleriyle ahşap kapı sevmeyenler için bu cam tarzında kapılar sizler için güzel bir şeçim olur.Hem evinizin kapıları daha şık olsun isteyenler varsa bile bu modellerden yararlanabilirler...

Sayfayı Paylaş