gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kaplan mı? Horoz mu?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

kaplan
    Bunun galibi kim çıkmıştır? Sonucu bilmiyorum ama gönüller horozdan yana ::D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen :D:D:D:D::D
    Benimde gönlüm horozdan yana :D:D:D

Kaplan mı? Horoz mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var mı - Yok mu ?

Var mı - Yok mu ?

Arkadaslar alttekıne soruyoruz. senın suyun veya buyun varmı. ? baslıyorum alttakı araban varmı ?
  2. horoz

horoz

Müezzine, güzel ve etkili söz söyleyen kimseye, yerli yersiz söz söylemeye, evin erkeğine yahut oğul evladına, Horoz ile mücadele etmek biriyle münakaşa etmeye, Horozun ibiği ile kişiye zarar vermesi yaralanmasına, Horoz kesmek namaza önem vermemeye, Horrozun ölmesi müezzinin, hatibin yahut kişinin kendisinin vefatına, Horoz, bulduğu ile yetinen cömert bir kimseye, Kişinin kendini horoz olmuş...
  3. Sağ mı Sol mu ?

Sağ mı Sol mu ?

kalp hangi tarafta Siz hangi tarafınızda uyuyorsunuz? Sağ mı sol mu ben sağ... Gece hangi tarafınızda uyuduğunuz bir dizi sağlık problemiyle ilişkilendiriliyor. İşte hangi sorunu olanlar hangi taraflarında uyuyor? Hangi tarafınızda uyuduğunuzun kalbin çalışmasıyla alakalı olduğunu savunan bir dizi araştırma bulunmaktadır. Sorun sindirim problemlerine geldiğinde ise sağ tarafınızda...
  4. Doruk mu kayra mı

Doruk mu kayra mı

Merhaba ben daha önce bir topik acmıştım esimle ogluma isim konusunda anlaşamıyoruz diye şimdi ikimizinde beğendiği iki isim bulduk ama ikisi arasında kararsız kaldık. Kayra ve doruk arasında kaldık Kayra'nın anlamı çok güzel ama esim sanki kız ismine daha yakın diyor.Doruk kulağa hoş geliyor ama anlamı pek yok gibi sanki Lütfen yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş