gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kaplan mı? Horoz mu?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

kaplan
    Bunun galibi kim çıkmıştır? Sonucu bilmiyorum ama gönüller horozdan yana ::D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen :D:D:D:D::D
    Benimde gönlüm horozdan yana :D:D:D

Kaplan mı? Horoz mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gordun mu? Gormedın mı?

gordun mu? Gormedın mı?

hadın yenı bı ouyn oynayalım cok basıt ustekı altakıne bırsey sorup gorup gormedıgını soracak altakı cevaplayıp tekrar bı soru soracak:D:D:D ılk ben baslıorum:D:D:D alttakı sen hıc canlı yılan gordun muuuuuu?????
  2. horoz

horoz

Müezzine, güzel ve etkili söz söyleyen kimseye, yerli yersiz söz söylemeye, evin erkeğine yahut oğul evladına, Horoz ile mücadele etmek biriyle münakaşa etmeye, Horozun ibiği ile kişiye zarar vermesi yaralanmasına, Horoz kesmek namaza önem vermemeye, Horrozun ölmesi müezzinin, hatibin yahut kişinin kendisinin vefatına, Horoz, bulduğu ile yetinen cömert bir kimseye, Kişinin kendini horoz olmuş...
  3. Var mısın? Yok musun??:):):)

Var mısın? Yok musun??:):):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Doruk mu kayra mı

Doruk mu kayra mı

Merhaba ben daha önce bir topik acmıştım esimle ogluma isim konusunda anlaşamıyoruz diye şimdi ikimizinde beğendiği iki isim bulduk ama ikisi arasında kararsız kaldık. Kayra ve doruk arasında kaldık Kayra'nın anlamı çok güzel ama esim sanki kız ismine daha yakın diyor.Doruk kulağa hoş geliyor ama anlamı pek yok gibi sanki Lütfen yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş