gebe
  1. sevgimmmm

sevgimmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

kaplıca otel

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında sevgimmmm tarafından paylaşıldı.

canlarım kaplıca otelleri arıyorum.hijyeni en iyi olanını bileniniz varmı?otellerin fitatları hakkındada bilgilendirirseniz seviniri:)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Biz 15 tatilde Çiftehan Çelikhan termal otele gittik genel anlamda çok lüks bir otel değil ama gidilmeyecek kadar kötüde değil. Suyu hoşuma gitti ben çok fazla sıcağa gelemiyorum o yüzden sıcak suda çok fazla kalma şansım olmadı kaldığımız günler içinde havuzdan ve hamamdan faydalandık cildimde inanılmaz olumlu değişiklikler oldu. Başka bir termal otel bilmiyorum tek gittiğim kaplıca oteli burası ama başka biryer olsa karşılaştırma yapardım. Biz eşimle memnun kaldık aile oteli diyebilirim. Fiyatlarda sanırım şu dönemlerde 135 ytl civarında ve yarım pansiyon zaten kış günleri kısa olduğu için yarım pansiyon bize fazlasıyla yetti 4 çayları var ücretsiz ve special ürünler ikram ediyorlar acıktığınızda onlardan faydalanabiliyorsunuz.. Kahvaltı ve akşam yemeği ücretsiz. İçeçekler ücretli ama yurdum insanında çare tükenmez eşimle dışardan daha uygun fiyatlara içecek ve aburcubur ne varsa soktuk odaya hahaha

3. Zeliha Aslan

Zeliha Aslan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok güzel yerler gitmen gerek bence de sağlık açısından da çok faydalı oluyor

kaplıca otel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adramis Termal Otel Kaplıca

Adramis Termal Otel Kaplıca

adramis termal otel kaplıca Sınıfı : 3 Yıldızlı İlçesi : Edremit Oda Özellikleri: 66 toplam oda, 150 toplam yatak, 3 suit oda, 63 standart oda. Dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, internet bağlantısı, uydu tv, split klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, jakuzi, termal su. Bilgi: Merkezi klima ve ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası,...
  2. Simav Eynal Kaplıca Oteli

Simav Eynal Kaplıca Oteli

eynal otel eynal otelleri simav otelleri simav oteller Otel odalarında; 1 çift kişilik, 1 tek kişilik yatak, oda servisi, televizyon, mini buzdolabı, direkt telefon, termal küvetli banyo, manzarası güzel geniş balkon bulunmaktadır. İki otel arasındaki tüp geçit sayesinde restaurant ve havuza geçiş kolaylığı sağlanmaktadır. Apart motellerimizde; 1adet çift kişilik yatağı bulunan ve...
  3. Laruj Polat Thermal Otel Kaplıca

Laruj Polat Thermal Otel Kaplıca

polat otel kaplıca laruj polat termal otel laruj thermal hotel Laruj Polat Thermal Otel Kaplıca Sınıfı : 5 Yıldızlıİlçesi : Pamukkale Laruj Polat Thermal Otel Oda Özellikleri: 286 toplam oda, 600 toplam yatak, 1 kral dairesi, 4 balayı odası, 2 suit oda, 2 junior suit, 2 özürlü odası, 1 Türk evi, 20 sigara içilmeyen oda, 256 standart oda. Bahçe, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon,...
  4. Anatolia Beach Otel Kaplıca

Anatolia Beach Otel Kaplıca

Anatolia Beach Otel Kaplıca Sınıfı : 4 Yıldızlıİlçesi : Kemer Anatolia Beach Otel Oda Özellikleri: 109 toplam oda, 318 toplam yatak, 1 özürlü odası. Deniz, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, balkon, minibar, kasa, uydu tv, split klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, termal su, banyoda telefon. Bilgi: Split klima, klima ile ısıtma, bahçe, tv köşesi, oyun odası, internet...
  5. Şirin Villa Otel Kaplıca

Şirin Villa Otel Kaplıca

villa kaplıca şirin villa otel kaplıca villalı oteller şirin termal Şirin Villa Otel Kaplıca Sınıfı : Otelİlçesi : Çeşme Şirin Villa Otel Oda Özellikleri: 38 toplam oda, 96 şale, 8 suit oda, 30 standart oda. Deniz, havuz, bahçe, dağ manzarası var. Detaylar: Balkon, televizyon, split klima, duş. Bilgi: Split klima, klima ile ısıtma, bahçe, tv köşesi, internet bağlantısı, çamaşırhane, ütü,...

Sayfayı Paylaş