gebe
  1. gulcem

gulcem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kaplumbagam oldu arkadslar(((

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında gulcem tarafından paylaşıldı.

3 yildir evimin bir kosesindeki fanusunda mutlu mesut yasayan,yazin sicak gunlerinde yaramazliklariyla beni neselendiren,gece biz uyumaya hazirlanirken tikir tikir taslarini oynatip kocami sinirlendiren yeyem oldu,onu balkondaki buyuk saksiya gomdum,evden bir hayvan bile giderse ev bosalirmis gibi gelir derler ya dogruymus.:18::18::18:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kaplumbagam oldu arkadslar(((
    başın saolsun canım evet insan gerçekten etkileniyo nede olsa oda bir canlı benimde tavşanım vardı ölünce ağlamıştım bende...

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kaplumbagam oldu arkadslar(((

başın saolsun canım benime muhabbet kuşum ölünce çok üzülmüştüm 10 yıl yaşamıştı bizimle

Kaplumbagam oldu arkadslar((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olta

Olta

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina...
  2. Google calısanlarının rahatlığına bakarmısınz arkadslar

Google calısanlarının rahatlığına bakarmısınz arkadslar

Google calısanlarının rahatlığına bakarmısınz arkadslar
  3. düz olsun babet olsun ..

düz olsun babet olsun ..

şahsen ben yüksek topuklu giyemem yüksegini geçtim topuklu giyemem o yüzden babet bana günlük yada davetlerde gayet rahat geliyor.. herseye kolayca uyum saglaması da işime giliyor ya sizin????
  4. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş