gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kaprisli ve *MeÇHuL*

Konu, 'Karikatürler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

İşte kaprisli ve meçhul...Herşeyin sorumlusu meçhul olarak biliyordunuz.Görün işte kim kötü.Meçhulun acı sonu.Kötü kız,pis,ek ööööö Kaprislii:sinir:

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Kaprisli ve *MeÇHuL*
    :puha: :puha: ayyyyyyyyy siz inanki beni öldürceksiniz bugün yaaa bu kadarda olmaz ama yaa bi soluklanalım şu doktorlu bölüme koptum karnında kuzu görünüyo yaaa :hhh: güzeldi çok hoştu kaprisliyi bekle artık intikamıa cı olur sölim:D:D: reina demedi deme:zuha:

evet sevgili izleyciler bugünkü programımız burda sona erdi bize ayrılan sürenin sonuna geldik.. pazar sabahı kaprisliyle buluşmak ümidiyle sevgiyle kalın ... melekler mekanından ayrılmayın diyoruz efendim hoşçakalın:):):)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hepsi süper ama buna bayıldım kız bu ne espri anlayışı :D süpersin tebrik ediyorum seni:D

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

yok yaw astınız kendinizi ya :puhas: ayyyyyyyy koptum yine

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bunların bir alıp veremedigi var ama neysee uctular iyice dünyaya dönün geriyeee

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kötü kız,pis,ek ööööö Kaprislii:sinir: :haha: koptum yaaaaa yerlere yıkıldım gülmekten... Puahahaha :D :D :D :D

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    La reinacım kapiş benim akdar acımasız olamaz:D:DHiç değilse o uydurmasyon yapıyor ama ben size herşeyi açık açık gösterip anlatıyorum:D:D:daha bitmedi bunlar acısız iğneler daha ne iğneler görecek:D:DSenaryo yazmıyorum gerçekleri aynsıtıyorum:puha:

8. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

uçarım kızım sana ben ne yaptıysam hepsi gerçek beni dövmedin mi zorla temizlik yaptırmadın mı? Bak çok güzel bir tarif buldum mm de yayınlıyacam demedin mi? Tabi ben senden önce yayınladım diye kızıyosun asıl bunların gerçekleçarım kızım ne demek senaryo yazıyor tamı tamına da gerçekler bunlar ben ne hiç bir alakası yok şekerim:seker:

bu arada asıl sem çok uğraşmışsın ama olmamış:seker:

Son düzenleme: 16 Mayıs 2009
  9. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Süğpermişşş

Kaprisli ve *MeÇHuL* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaprislinin bebekliği

Kaprislinin bebekliği

flaş...flaş...flaşş...İşte kaprislinin bebekliliği ve çocukluluğunu anlatan birkeç kare resim elimize geçti ve bunları sizlerle paylaşmak istedim işte tüm gerçekliği ve çıplakğıyla kaprisli..... 1_Daha doğduğu ilk günden belliydi ilerde müzikle uğraşacağı..... _____________________________________________________________________ 2_Sevimli bir bebek gibi göründüğüne bakmayın.İşte...
  2. Meçhul ve kaprisli bir kafede yakalandılar

Meçhul ve kaprisli bir kafede yakalandılar

Şokkkk ŞOkkk sayın melekler gün geçmiyor ki meleklerimizden ikisini daha bir cafede yakalamayalım .daha önceleri pasikayı carizmayla görüntülenmiş olarak görmüştük ama buna cok şasıracaksınız. Meçhul ve Kaprisli ikisini kuytu köşe bir cafede sarmaş dolaş yakaladık. Yani sitedeki atışmaları aslında göz boyamak içinmiş aslında öyle cilveleşiyorlarmışda biz anlamamışız.Eee ne demişler en büyük...
  3. Kaprisli aaa!!!

Kaprisli aaa!!!

Şok...şok..şok..Evet arkadaşlar işte son dakika elime geçen kaprislinin fotoğraflarıyla sizlerleyim..Bu kızın 7/24 saat ağzı açık.İnanmıyormusunuz işte kanıtları....
  4. Kaprisli nickler

Kaprisli nickler

kaprisli nickler kaprisli sözler kaprisle ilgili sözler kapris sözleri kapris ile ilgili msn iletimde dikkat çekmek istiyorum laflarımı bazılarına gönderme yapmak istiyorum diyorsan bu nickler tam sana göre "..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.." "Sana İhtiyacım Var.. GeL!!!" Diyebilmekmiş Güçlü Olmak.. Sana "Git.."...
  5. çok kıskanç ve kaprisliyim bunu nasıl engelleyebilirimm??? yardım edinn

çok kıskanç ve kaprisliyim bunu nasıl engelleyebilirimm??? yardım edinn

slm meleklerim ben eylül 3 yıldır beraber olduğum biri varr.hayatımda ilk defa bi ilişkim olduu.onunla bu zaman zarfında çok şey paylaştık sanki sevgilim deilde eşim gibii onuu herşeyden kıskanıyorum oda aynı şekilde kıskançtr ama benm kadar mantıksız harekt etmiyo:S kendisi ticaretle uğraşıyo benmle beraber olduğundan beri tüm arkdşlarından soyutlandıı işten kalan tüm vaktini bana ayırıyo...

Sayfayı Paylaş